Pikio.pl przekazało 10 000 złotych na WOŚP! Zachęcamy wszystkich do wspierania Orkiestry

Pikio.pl przekazało 10 000 złotych na WOŚP! Zachęcamy wszystkich do wspierania Orkiestry

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra w tym roku po raz kolejny, a wraz z nią również redakcja Pikio. Bez wahania postanowiliśmy wspomóc szczytny cel, na jaki zostaną przeznaczone pieniądze ze zbiórki. Na ten moment przekazaliśmy na konto fundacji 10 tysięcy złotych.

Pikio jak najbardziej popiera tak piękną inicjatywę, jaką jest WOŚP. Kolejna "letnia zadyma w środku zimy" gra dla wszystkich dzieci, które potrzebują specjalistycznej pomocy medycznej, a co za tym idzie, odpowiedniego sprzętu. Zachęcamy wszystkich do zasilania konta Orkiestry wpłatami do puszek, ale także w każdy inny możliwy sposób.

Pikio wspiera WOŚP. Przekazaliśmy 10 tysięcy złotych

Na samym początku zdecydowaliśmy się przeprowadzić akcję na Facebooku, w ramach której za każdą reakcję pod wskazanym postem zobowiązaliśmy się przekazać 10 groszy na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dodatkowo, niezależnie od liczy polubień, mieliśmy powiększyć tę pulę o gwarantowane 5000 złotych. Jednak wydawca Pikio, spółka HGA Media, zdecydował się na znacznie większą pomoc, niż ta początkowo obiecywana. Wczoraj w godzinach wieczornych na konto fundacji dotarła wpłata w wysokości 10 tysięcy złotych. Jak łatwo policzyć, żeby akcja osiągnęła takie rozmiary, pod grafiką musiałoby się zebrać aż 50 tysięcy polubień. Oczywiście, jeśli nasi czytelnicy przekroczą 50 tysięcy polubień pod tym postem na Facebooku, to przekażemy kolejne datki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Istnieje duża szansa na to, że w tym roku po raz kolejny padnie rekord zebranych funduszy. Jeszcze przed rozpoczęciem finałowego grania na koncie WOŚP widniała już kwota 10 milionów złotych. Tak dobrze przed "pierwszym gwizdkiem" Jurka Owsiaka jeszcze nie było. Tak jak w ubiegłych latach, cel zbiórki można również wesprzeć poprzez udział w aukcjach internetowych organizowanych przy współpracy z serwisem Allegro. Pośród tegorocznych ofert widnieją m.in. dzień z Donaldem Tuskiem, lunch z Robertem Lewandowskim, "Małomiasteczkowy" kiosk Dawida Podsiadło, czy też możliwość zapewnienia sobie uczestnictwa w pierwszym przejeździe po nowym odcinku warszawskiego metra. Mamy wielką nadzieję, że po raz kolejny Polacy pokażą całemu światu, że potrafią się połączyć chociaż na jeden dzień i zadbać o zdrowie i życie tych, którzy najpilniej tego potrzebują. Oczywiście gramy i będziemy grać z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej. pikio potwierdzenie Potwierdzenie przelewu na rzecz fundacji WOŚP, wykonanego przez wydawcę Pikio, spółkę HGA Media   ZOBACZ TAKŻE
  1. Robert Janowski zgasił hejterów WOŚP. Zapamiętają tę lekcję do końca życia 
  2. Ona żyje dzięki Wielkiej Orkiestrze. Wstrząsająca historia 11-letniej dziś Ani 
  3. Pola Raksa i Bogusław Linda byli parą! Poznajcie historię płomiennego romansu
  4. Ile zarabia Katarzyna Dowbor? Zarobki wprawiają w osłupienie
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News