Szokująca diagnoza WHO. Ten produkt codziennie spożywają miliony ludzi na całym świecie. Teraz okazuje się, że jest trujący.

Przeprowadzono badanie, którego wyniki zaskakują. Mało kto się tego spodziewał. Produkt reklamowany jest, jako najzdrowszy napój. Okazuje, się, że jest zatruty.

WHO ostrzega

O czym mowa? O wodzie w plastikowych butelkach. Choć panuje powszechna opinia, iż produkt ten ma zbawiennie właściwości, poprzez oczyszczanie organizmu z toksyn, teraz na jaw wyszło, że to nieprawda.

Wszystko przez przemysłowe rozlewanie wody do plastikowych butelek. Czynność ta powoduje, że w wodzie znajdują się drobinki plastiku, które zatruwają ludzki organizm.

Naukowiec wyjaśnia

O zjawisku opowiedział dr Andrew Mayes, który przewodniczy zespołowi zajmującemu się badaniem wpływu mikrodrobin na organizm człowieka.

– Znajdujemy je w piwie, wodzie z kranu i wielu innych produktach spożywczych, jednak myślę, że to niezwykle ciekawe, że zanieczyszczona jest niemal każda woda butelkowana – stwierdził naukowiec.

Wyniki badań porażają

Dr Mayes opowiedział o szczegółach przeprowadzanych nad wodą badań. Wyniki są porażające. Przebadano wody różnych marek na całym świecie. Okazało się, ze niemal każda przebadana butelka wody zawiera niebezpieczne dla naszych organizmów toksyny. W wodzie pływają niewidoczne dla ludzkiego oka kawałki plastiku, grubsze niż włos człowieka!

– W tym badaniu przeanalizowaliśmy ponad 250 butelek z 27 partii i 11 różnych marek z całego świata, więc jest to największe i najbardziej kompleksowe badanie wody, jakie znam do tej pory, a prawie wszystkie były do ​​pewnego stopnia skażone – wyznał Mayes.

ZOBACZ TAKŻE:

  1.  Uwaga! LIDL wycofuje popularny produkt, jest niebezpieczny dla zdrowia
  2.  Wszyscy to pijemy. Ma koszmarny wpływ na zdrowie

Dlaczego warto pić czerwone wino? 6 zaskakujących powodów

Spod jakiego znaku Zodiaku są najbogatsi Polacy?

Źródło: msn.com

Zobacz również