UWAGA! Tekst zawiera wulgaryzmy! Zbigniew Stonoga po wyborach w 2015 roku nagrał swoją odezwę, która stała się kultową pozycją w internecie i doczekała się setek przeróbek. Tym razem pijany biznesmen zajmujący się głównie działalnością charytatywną nagrał kontynuację tamtej przemowy. 10 razy ostrzejszą niż wtedy. 

Coś się… coś się popsuło” – te słowa w internecie to już klasyk. Chodzi oczywiście o emocjonalną, pełną wulgaryzmów wypowiedź Zbigniewa Stonogi po wyborach parlamentarnych w 2015 roku, w których odniósł sromotną porażkę. Tamten film nie jest jednak nawet w połowie tak ostry, jak materiał, który pijany Stonoga wypuścił właśnie do sieci.

Stonoga wyzywa w nim głównych polityków obozu władzy, czyli Andrzeja Dudę, Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza oraz Jacka Sasina. W serii wpisów, z których część już usunął, sypie wulgaryzmami jak z rękawa.

– Patrz na mnie ty kurwo, pierdolony ryju pisowski – mówi Stonoga do prezydenta Dudy.

Stonoga odniósł się do swojego pierwszego filmu, który był oglądany na różnych kanałach miliony razy.

– Kiedyś wydałem taki komunikat, gdzie wyzywałem to cebulactwo, którego karta kredytowa jest jestestwem, mówiłem, że tych pierdolonych cebulaków w dupę jebię, że to są kurwy śmiecie i teraz patrzę, że to kurwisko pisowskie, ten pedał Duda jest prezydentem tych pedałów z kościołów co się jebią jak króliki. I nagle cały ten ich Sasin, Sasin chuj ci w ryj, wychodzi i mówi, że będzie robił Warszawę w takim czy innym wymiarze. My was pierdolimy – zaczyna Stonoga i jest to tylko początek ostrej, wulgarnej tyrady.

Poniżej film, jeśli się nie odtworzy od razu, należy odświeżyć stronę lub wejść na PIKIO TV

...

Zobacz również

Zobacz również