Niechlubne przygody polskich polityków zawsze odbijają się szerokim echem w krajowych mediach. Ta historia, związana bezpośrednio z działaniami członka Prawa i Sprawiedliwości, zdecydowanie zadziwiła jednak opinię publiczną. Stan, w którym pojawił się on na sesji rady powiatu w Bełchatowie, rodzi bowiem wiele pytań.

Ryszard Ciągło przyszedł na miejsce spotkania w okularach przeciwsłonecznych. Po ich zdjęciu okazało się, iż ma on podbite oko. Jak podają miejscowe media, polityk poruszał się niezwykle chwiejnym krokiem oraz „bełkotał”. W pewnym momencie mężczyzna odsłonił swoje „wdzięki”, pokazał pokaźnych rozmiarów brzuch i zaczął „majstrować” przy rozporku co wprawiło obecne na sali obrad osoby w niemałe zakłopotanie.

Radni zaapelowali więc do Ciągło, aby opuścił on salę, w której obradowali. Działacz uparcie twierdził jednak, że nie jest pod wpływem alkoholu. Zamiast tego miał po prostu przyjąć insulinę, która zadziałała w niespodziewany dla niego sposób.

Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja. Funkcjonariusze chcieli zbadać Ciągło alkomatem, jednak nie wyraził na to zgody. Nie chciał także pozwolić na wezwanie pomocy medycznej.

– Pragnę gorąco przeprosić Szanownych Kolegów Radnych Rady Powiatu Bełchatowskiego, mieszkańców, a także wszystkie osoby, które poczuły się bezpośrednio dotknięte moim zachowaniem podczas ostatniej sesji Rady Powiatu. Oddaję się całkowicie do dyspozycji szefa klubu. (…) Nie chcę się usprawiedliwiać, ponieważ wiem, że zaistniała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Nie przewidziałem skutków, jakie może wywołać przyjęcie pewnych leków w połączeniu z ogromnym stresem i zmęczeniem, powstałym w związku z bardzo trudnymi problemami osobistymi. Jeszcze raz wszystkich szczerze i gorąco przepraszam – podsumował kontrowersyjną sprawę sam polityk PiS w oficjalnym oświadczeniu.

Największe seksskandale w polityce [ZOBACZ!]


Jakiej ksywki dorobił się Schetyna? Uśmiejesz się! Zabawne przydomki polityków

 

Zobacz również