Pijanemu i lubieżnemu ochroniarzowi jednego z legnickich hipermarketów grozi nawet 8 lat więzienia. Mężczyzna stanął właśnie przed sądem za napastowanie kobiet, którego się dopuścił w czerwcu tego roku.

33-letni Łukasz W. jeszcze w czerwcu pracował jako ochroniarz hipermarketu w Legnicy. Mężczyzna 21. czerwca pracował na popołudniowej zmianie. Niedługo po jego przybyciu do pracy odwiedził go jego kolega. Mężczyzna przyniósł ze sobą flaszkę wódki. Panowie usiedli więc do transmisji meczu piłki nożnej i pili wódkę.

Kiedy butelka została opróżniona, Łukasz W. postanowił zająć się pracą. Mężczyzna pod pretekstem oskarżenia o kradzież zatrzymał 21-letnią klientkę. Zabrał ją do toalety, gdzie miała zostać poddana „rewizji”. Pijany ochroniarz kazał kobiecie rozebrać się i odwrócić tyłem. Wtedy zaczął macać kobietę w miejscach intymnych. Nie skończyło się na jednej kobiecie. 33-latek w podobny sposób postąpił z dwiema 16-latkami.

Kobiety, które padły ofiarą lubieżnego ochroniarza, o swoich doświadczeniach powiedziały bliskim. O sprawie dowiedziała się wkrótce policja, która niebawem znalazła się w hipermarkecie. Okazało się, że Łukasz W. nie skończył jeszcze zmiany. Mężczyznę przebadano alkomatem, który wykazał 1,5 promila alkoholu we krwi.

Ochroniarz już pożegnał się ze swoją posadą. Teraz grozi mu jeszcze 8 lat więzienia.

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


pt

...

Zobacz również