Film, na którym zarejestrowane zostało zachowanie rumuńskiej policji w obliczu pijanego mężczyzny, staje się hitem internetu. 

Na nagraniu widać interwencję rumuńskiej policji. Funkcjonariusze przesłuchują pijanego mężczyznę. Został on zatrzymany ponieważ prowadził samochód pod wpływem.

Mężczyzna z początku sprawia wrażenie opanowanego. Stoi z założonymi na plecach rękami, nie jest skuty kajdankami. Sytuacja wygląda tak, jakby próbował tłumaczyć się ze zdarzenia. Wokół niego stoi kilku policjantów.

Mężczyzny broni kobieta, najprawdopodobniej jego partnerka. W pewnym momencie, podczas rozmowy z funkcjonariuszem, zatrzymany.. kopie policjanta w jądra. Chwilę później leży na ziemi. Reakcja policjanta była bardzo ostra – uderzył mężczyznę w twarz.

Opinie internautów na temat zachowania funkcjonariusza są podzielone. Znaczna część z nich uważa jednak, że przekroczył on swoje uprawnienia.

 – Cwel, bandyta w mundurze. Faktycznie kopnął, ale nie ma prawa uderzać człowieka, powinien użyć jakiegoś powalenia – grzmi jeden z internautów.

https://www.youtube.com/watch?v=7P6g6bQA3bw

...

Zobacz również