Miał 2,5 promila, wiózł małe dzieci. Staranował barierki i wylądował na ogrodzeniu

Miał 2,5 promila, wiózł małe dzieci. Staranował barierki i wylądował na ogrodzeniu Źródło: Fot. Pixabay/Michal Jarmoluk

Pijani kierowcy corocznie zabijają setki niewinnych ludzi lub doprowadzają do ich kalectwa. Nie pomagają nawet kampanie, które mają na celu przeciwdziałać nierozsądnym zachowaniom za kółkiem. Właśnie w Wielkopolsce doszło do dramatycznej sytuacji, która mogła skończyć się śmiercią małych dzieci. Ojciec wiózł je mając 2,5 promila alkoholu we krwi. Wjechał w barierki.

Pijani kierowcy to coraz częstszy problem dotykający społeczeństwo. Mężczyzna z woj. Wielkopolskiego spowodował ciężki wypadek. Staranował barierki, a następnie wpadł do rowu. Przebadano go alkomatem, który wykazał 2,5 promila w jego krwi.

Pijani kierowcy stanowią zagrożenie dla niewinnych. Ojciec wiózł dzieci mając 2,5 promila we krwi

W Śliwnikach doszło do dramatu, który wstrząsnał lokalnymi mediami. O godzinie 9 rano doszło do przerażającego wypadku, do którego wezwani zostali funkcjonariusze wielkopolskiej policji. Na skrzyżowaniu dwóch ulic pijany kierowca spowodował wypadek, którego przebieg dosłownie mrozi krew w żyłach.

Jadąc prostą drogą w pewnym momencie mężczyzna stracił panowanie nad swoim autem, a następnie przejechał przez barierki. Auto doznało wielu zniszczeń.

 - Na skrzyżowaniu dróg, gdzie kończy się ulica Spacerowa, kierowca pojechał prosto, przejechał przez chodnik, staranował barierki i zawisł w przydrożnym rowie - powiedziała dla TVN24 rzeczniczka policji Małgorzata Łusiak.

Mężczyzna został wyciągnięty z pojazdu. Był cały i zdrowy, ale za to całkowicie pijany. Na widok chwiejącego się kierowcy policjanci natychmiast przebadali go alkomatem. Urządzenie wykazało 2,5 promila we krwi, co w tej sytuacji oznacza jedno - sprawa trafia do sądu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że pijany kierowca nie był w aucie sam. Przewoził on swoje dzieci, które na szczęście również w żaden sposób nie ucierpiały w wypadku.

Teraz prokuratura zajmie się pijanym kierowcą, który może pójść za kratki nawet na 2 lata więzienia, co zdaje się być naprawdę niskim wyrokiem. Najprawdopodobniej straci także prawo jazdy.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Barbara Kurdej-Szatan powiększyła swój biust? Fani pospadali z krzeseł widząc jej OGROMNE wdzięki!
  2. Dramat Agnieszki Chylińskiej! Po latach zdradziła bolesny sekret. TEN mężczyzna bardzo ją skrzywdził
  3. Maja Sablewska bez ubrań wije się w pościeli. Niejednemu oczy wyjdą z orbit (FOTO)
  4. Co łączy Julię Wieniawę i Michała Szpaka? Opadły nam szczęki
  5. Porażająca przepowiednia ojca Pio o III WŚ. Zdradził, co stanie się z Polską
  6. GIF wycofuje z aptek popularne leki. Lepiej wyrzućcie je natychmiast do kosza

Źródło: TVN24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News