Jan Pietrzak to polski satyryk oraz aktor, który jest twórcą między innymi „Kabaretu Hybrydy” oraz „Kabaretu Pod Egidą”. Ostatnio wystąpił na antenie TVP Kultura, gdzie w ramach występu postanowił obrazić dość szeroką gamę ludzi. 

Za pomocą żartów o fekaliach i robactwie Pietrzak usiłował jednocześnie rozśmieszyć publiczność oraz obrazić między innymi Ryszarda Petru, Janusza Palikota, Stefana Niesiołowskiego, Kubę Wojewódzkiego, Annę Grodzką, Tomasza Lisa oraz wyborców Platformy Obywatelskiej, którzy oddawali głos na Niesiołowskiego.

– Towarzystwo Weterynarii Polskiej, w skrócie TVP dokonało udanego połączenia genów świni i hieny. Efektem krzyżówki jest Lis. – mówił Pietrzak.

– Obecna wersja Palikota, czyli Petru, jest bardziej nowoczesny jednak od Twojego Rucha. Tamtego Rucha pochodziła z Biłgoraja, a ten jest „rumunem” Balcerowicza. – kontynuował.

 Inny wesołek jest taki: Kupa Wojewódzki, który wtykał polskie flagi w psie odchody. Sąd uznał, że to jest naturalne u człowieka, który ma na imię Kupa. No i teraz wyznał, że się boi tego wszystkiego. […]  Pannę Grodzką straciliśmy z oczu. Przez cztery lata w Sejmie ocaliła dziewictwo. Były afery w trakcie przerw, bo posłowie wychodzili, stali na korytarzach i nikt nie chciał wejść do żadnej toalety, bo nie wiedzieli, gdzie „to to” wejdzie. I co z tego może wyniknąć. 

Najdłuższy szereg wyzwisk otrzymał Stefan Niesiołowski, a także wyborcy Platformy Obywatelskiej, którzy zostali porównani do wszelkiego rodzaju robaków.

 Niesiołowski jest z pierwszego zawodu entomologiem, jest profesorem owadologii. Jego naturalne środowisko ekologiczne to wszy, mendy, gnidy, pluskwy, muchy plujki, żuki gnojniki. I to jest również jego elektorat! – czytał ze swojej kartki Pietrzak.

Co sądzicie o tym występie?

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

źródło: youtube.com/Blogpressportal

 

...

Zobacz również