W głowie się nie mieści! Suczka urodziła zielonego szczeniaka (zdjęcie)

W głowie się nie mieści! Suczka urodziła zielonego szczeniaka (zdjęcie) Źródło: facebook.com

Pies rasy golden retriwer urodził się zielony. Właściciele suczki Rio, którzy czekali na to, aż ich pupilka obrodzi w potomstwo zostali bardzo zaskoczeni widokiem małego psiaka, który w odróżnieniu od swojego rodzeństwa był całkowicie inny. Czemu piesek, który naturalnie powinien być złoty przybrał taki kolor? Odpowiedź na to pytanie jest co najmniej zadziwiająca.

Pies państwa Sutherland przygotował im niesamowitą niespodziankę. Suczka zwana jako Rio, która urodziła szczeniaka rasy golden retriwer o zielonym zabarwieniu jest na ustach całej Wielkiej Brytanii. Lekarze weterynarii ze Zjednoczonego Królestwa przecierają oczy - do podobnych narodzin doszło w historii tylko trzy razy.

Pies urodził się cały na zielono. Niesamowite narodziny w Szkocji

Pani Sutherland, która od kilku tygodni czekała na narodziny potomstwa swojej ukochanej suczki została zszokowana widząc, jak jej pupilka rodzi. O ile całe potomstwo Rio przyszło na świat z naturalnym, złotym zabarwieniem futerka, o tyle jeden z psiaków był nienaturalnie zielony. Zaniepokojona kobieta udała się z maleństwem do weterynarza, który ogłosił światu wielką sensację.

Psiak, który przyszedł na świat miał kontakt z zielonym pigmentem znajdującym się w wątrobie swojej mamy, tzw. biliwerdyną. Dziennikarze The Sun wyśledziły, że na całym świecie do podobnych narodzin doszło jedynie trzy razy i za każdym była to wielka międzynarodowa sensacja.

Nie inaczej stało się w przypadku Rio, której podobizna zagościła we wszystkich gazetach Wielkiej Brytanii, a jej szczenię cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zielony kolor zaczął znikać

Kobieta, która była przy porodzie dzieci swojej suczki odkryła, że zielone futerko malca zaczyna zanikać. Jak się okazało, działanie pigmentu nie jest nieodwracalne i po kilku myciach malec zaczął przypominać swoją mamę i rodzeństwo, ale nadal można zauważyć u niego lekkie ślady koloru futerka, z którym przyszedł na świat.

Właścicielka Rio, która oddała dzieci swojej ulubienicy do adopcji stwierdziła, że zachowa malca, który tak bardzo zadziwił ją w trakcie porodu. Teraz psiak, jak i jego mama mogą cieszyć się wielką sprawą z powodu tak niesamowitych i niepowtarzalnych narodzin. Psiak dostał od swojej właścicielki adekwatne i pasujące imię "Forrest" (z ang. "Las"), które idealnie podkreśla jego niezwykłą naturę.

fot. facebook.com/Tonya Terry WSFA 12 News

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  2. Córki Hanny Lis są ZNIEWALAJĄCO piękne! Urodą zmiażdżyły nawet córki Kingi Rusin!
  3. Gigantyczne kontrowersje wokół Małgorzaty Rozenek. Gwiazda przemówiła
  4. Śmierć Michała na zawsze będzie tajemnicą. Są wyniki sekcji zwłok
  5. TVP podało pilne informacje. Ważny polityk PO nie żyje, popełnił samobójstwo

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News