Kopał psu grób na jego oczach. Finał historii zaskoczył wszystkich

Kopał psu grób na jego oczach. Finał historii zaskoczył wszystkich Źródło: Screenshot z Twitter / Franklin Hardy

Pies, który miał zostać zakopany przez swojego właściciela, patrzył, jak ten przygotowuje dla niego grób. Kiedy po raz pierwszy zdjęcie pojawiło się w sieci, użytkownicy Twittera byli wyraźnie oburzeni całą sytuacją. Na szczęście okazała się mieć ona dobre zakończenie, którego nikt by się nie spodziewał.

Pies przyglądał się jak jego pan kopie mu dół. Fotografia, która przedstawia opisaną sytuację, pojawiła się niedawno na Twitterze i niemal z miejsca wywołała sporo kontrowersji. Oburzeni internauci wylali wiadro hejtu na właściciela, który w tak okrutny sposób chciał potraktować swojego pupila. Na szczęście historia ma niespodziewanie dobry finał.

Pies patrzył, jak jego pan kopie dla niego grób

Pewien użytkownik Twittera postanowił podzielić się z internautami dosyć nietypową fotografią. Zdjęcie przedstawiało mężczyznę, który kopał grób. Wszystkiemu przyglądał się wyraźnie zmartwiony pies, który, jak się okazało, miał niedługo spocząć w mogile.

Autor zdjęcia do swojej publikacji dołączył opis. Okazało się, że pies widoczny na fotografii był chory - o czym jego właściciel dowiedział się od przyjaciela weterynarza, który wcześniej poddał pupila badaniu. Weterynarz poinformował mężczyznę, że zwierzę będzie musiało zostać uśpione. Zrozpaczony właściciel psa postanowił więc, że będzie mu potrzebny grób, który postanowił wykopać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najbardziej w tej sytuacji wstrząsający jest fakt, że mężczyźnie podczas wykonywania tej czynności towarzyszył pies, który przecież lada dzień miał zostać zakopany w mogile. Dlaczego zdecydował się zabrać go ze sobą?

Na szczęście po pewnym czasie właściciel otrzymał kolejny telefon od weterynarza. Za drugim razem dzwoniący mężczyzna przeprosił, bowiem pomylił się. To nie ten pies miał zostać uśpiony. Chodziło o zupełnie inne zwierzę, a pomyłka wynikła z powodu pomieszania wyników badań.

Okazało się, że pupil jest zdrowy, a więc grób, który przygotował dla niego pan, mógł zostać zasypany, co też mężczyzna niezwłocznie uczynił. Od tamtej pory zarówno pupil, jak i jego pan są nierozłączni, a o całej kuriozalnej sytuacji starają się zapomnieć.

Fot. screen shot z Twitter / Franklin Hardy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny aktor TVP cierpi na straszną chorobę. To przez nią schudł aż 13 kg! Na świecie atakuje ona 400 milionów ludzi rocznie!
  2. Z miejsca się zakochacie! Aktor grający młodego Łukasza w "M jak Miłość" to teraz prawdziwy PRZYSTOJNIAK! Zawał murowany!
  3. Wzruszające słowa Lipowskiej o ś.p. Witoldzie Pyrkoszu. Łzy w oczach
  4. Tysiące demonstrantów na ulicach Francji. Są wściekli, że rząd odbuduje Notre Dame
  5. Szelągowska zdradziła kapitalny sposób na wspaniałe pisanki. Kilka chwil i prawdziwe dzieła sztuki gotowe
  6. Seria ataków na kościoły w Sri Lance. Nie żyje ponad 50 osób

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News