Wyrzucili noworodka na śmietnik. Pies go wyjął i zrobił niesamowitą rzecz

Wyrzucili noworodka na śmietnik. Pies go wyjął i zrobił niesamowitą rzecz Źródło: youtube.com/Ashraf Nagoor

Pies to prawdziwy przyjaciel człowieka i nie zawaha się, by uratować go z każdej opresji. Chory czy zdrowy, stary czy noworodek, psi instynkt jest niesamowity i zawsze wyczuje, gdy dzieje się coś złego. Historia psa i dziecka wyciska łzy z oczu.

Pies wykazał się większą empatią niż ludzie, ba, niż matka dziecka, która chciała zabić noworodka bez żadnych skrupułów, pozostawiając go na śmietniku na pastwę losu. Jego życie uratował zwykły kundel, błąkający się po ulicach, który pokrzyżował plany wyrodnej matki.

Pies nie wahał się ani chwili i zadziałał instynktownie

Czworonóg z Arabii Saudyjskiej, bo tam działa się cała akcja, który przechodził niedaleko śmietnika, dosłownie spadł niewinnej istotce z nieba. Gdy pies usłyszał płacz noworodka, nie zastanawiając się pobiegł w stronę odgłosów i zaczął nosem oraz łapami odgarniać śmieci, którymi przykryte było dziecko. Gdy w końcu dotarł do źródła płaczu zrobił coś niesamowitego.

Aby niemowlęciu jak najszybciej została udzielona pomoc, pies wziął w pysk maleńkie, wychudzone i wiotkie ciałko i zaniósł je przechodniom, którzy akurat byli niedaleko. Wprawił ich w nie lada osłupienie. Zszokowani wezwali pogotowie i po kilkunastu minutach dziecko zostało przekazane lekarzom. Na miejscu okazało się, że maluch ma ogromną wolę walki i będzie żył, pomimo tego, że został przewieziony w dość nieciekawym stanie i z nieodciętą jeszcze pępowiną.

- Pies znalazł dzieciątko w koszu na śmieci i pokazał je przechodniom, którzy zabrali go do szpitala. Dzięki psu, to niemowlę żyje. Czasami zwierzęta mają więcej serca niż ludzie - skomentował aktywista Rone Mathieu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie pierwszy taki przypadek

Ostatnio głośno stało się o pewnym psie z Laosu. Kundel Ping Pong dzięki swojemu węchowi i instynktowi zaczął nagle kopać w ziemi. Niepełnosprawny pies, który chodzi jedynie na trzech łapach uratował życie zakopanemu w ziemi chłopcu. Tak chciała pozbawić życia dziecko wyrodna matka. 15-latka będzie sądzona za próbę zabójstwa.

Innym psim bohaterem jest Pui. Pies nagle zerwał się i pobiegł do śmietnika. Po chwili wysiłku wytarmosił stamtąd białą reklamówkę z czymś ciężkim w środku. Gdy zaniósł ją swojemu panu, ten odkrył, że w środku znajduje się 2-kilogramowe dziecko. Dziewczynka była wcześniakiem, ale będzie żyła. Pies otrzymał medal, obrożę i 300 dolarów za honorowy czyn.

Fot. youtube.com/Ashraf Nagoor


  1. Skandaliczne zachowanie znanej posłanki! Walczy o prawa zwierząt, a sama oddała psy do schroniska. Jej wytłumaczenie jest ŻENUJĄCE!
  2. Legendarna aktorka TVP zmarła na straszliwego raka. Ale to alkohol ZNISZCZYŁ jej życie i karierę. Jej historia doprowadzi was do łez
  3. Pilne informacje Polsatu, premier jedzie na miejsce. Trąba powietrzna w Polsce, zwołano sztab kryzysowy
  4. Jaką emeryturę dostanie Rydzyk? Tego nie spodziewał się absolutnie nikt
  5. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie
  6. To już oficjalne: pensja minimalna pójdzie w górę. Spora podwyżka dla miliona Polaków, wiemy od kiedy

Źródło: Lolmania

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu