Na tę sztuczkę nabiera się prawie każdy pies. Śmiechów nie ma końca

Na tę sztuczkę nabiera się prawie każdy pies. Śmiechów nie ma końca

Pies niemalże zawsze nabierze się na tę prostą sztuczkę. Wykonać ją może każdy w swoim domu, a filmiki z jej efektami rozbawiają internautów do łez. Śmiechom nie ma końca.

Pies nie bez przyczyny nazywany jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zawsze wierny czworonóg towarzyszy swojemu panu w każdej chwili i zrobi wszystko, by tylko go uszczęśliwić. Mądrość oraz oddanie tych zwierząt sprawiło, że znajdują się obecnie w domach milionów ludzi na całym świecie, a Internet zasypują nagrania z ich śmiesznymi zachowaniami, których wciąż nie brakuje. 

Niedawno hitem stała się ta jedna, prosta sztuczka, którą każdy może wykonać w swoim domu. Nabiera się na nią prawie każdy pies, a jej efekty bawią do łez i sprawiają, że śmiechom nie ma końca. 

Każdy pies zadziwiająco reaguje na tę prostą sztuczkę

Popularna sztuczka nosi nazwę What The Fluffy? i jest niezwykle prosta. Chodzi o to, by pies widział, jak jego właściciel staje niedaleko niego i próbuje chować się za kocem. Gdy zwierzak straci czujność, wystarczy podrzucić nieco koc do góry i uciec zza niego tak, by po wylądowaniu koca na ziemi, właściciela czworonoga już w tym miejscu nie było. 

Niemalże każdy pies w tej sytuacji jest w gigantycznym szoku i próbuje rozwiązać tę zagadkę na różne sposoby. Niektóre czworonogi zdrętwieją i nie wiedzą, co się stało, inne zaczynają gorączkowo szukać swoich właścicieli pod leżącym kocem oraz po całym mieszkaniu, a część zwierzaków głośno szczeka i ujada. Niezależnie od wybranego rozwiązania jednak zamieszczone nagranie z tej zabawy podbija serca internautów, którzy żywo je komentują oraz zachwycają się pieskami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nagranie podbiło serca internautów. Niesamowita reakcja zwierzaka

Jest jednak jedno nagranie, które przebiło wszystkie inne. Widzimy na nim chłopca stojącego w drzwiach za kocem, jednak po podrzuceniu materiału staje się coś wyjątkowego. Zamiast chłopca w drzwiach staje wojskowy, który od 9 miesięcy był na misji. 

Czworonóg tak dawno nie widział swojego właściciela, że ze szczęścia aż nie wie, co ma robić. Skacze po panu, liże go i przeszywająco piszczy nie pozwalając na przerywanie głaskania i pieszczot. Wideo, które obejrzeć możecie poniżej, wywołało lawinę komentarzy wzruszonych internautów, którzy zazdrościli właścicielowi tak oddanego psa. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

Źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News