Zażądała, by pies szczekał ciszej. Jego reakcja bawi do łez

Zażądała, by pies szczekał ciszej. Jego reakcja bawi do łez Źródło: Fot. Pixabay.com

Pies może nauczyć się wielu sztuczek, jednak to, co pokazuje pupil pewnej internautki sprawia, że niejedna osoba zaniesie się głośnym śmiechem. Nagranie zdobywa ogromną popularność w sieci i już nazywane jest prawdziwym hitem internetu.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Zwierzęta te towarzyszą nam od tysiącleci i jako że są również bardzo inteligentne, nierzadko potrafią w niesamowity sposób zaskoczyć swoich właścicieli. Treningi wymagają wiele cierpliwości i zaangażowania z obu stron, jednak odpowiednio wytresowany pies wykazuje się niesamowitymi zdolnościami.

W świetny sposób pokazuje to nagranie sporządzone w jednym z azjatyckich krajów, na którym pewna kobieta pokazuje, w jaki sposób doskonale komunikuje się ze swoim psem. Wideo cieszy się ogromną popularnością w sieci, a wśród komentarzy nie brakuje zapytań do autorki odnośnie do tego, w jaki sposób tak dobrze wyszkoliła swojego pupila i jak długo trwa taka nauka. Zabawny filmik momentalnie stał się również hitem internetu, który błyskawicznie obiegł cały świat. 

Pies zaskoczył wszystkich. Internauci zanoszą się śmiechem

Nagranie pojawiło się w mediach społecznościowych, a konkretnie na platformie Youtube już w 2011 roku i od tego czasu zdążyło zobaczyć je kilkanaście milionów użytkowników z całego świata. Zostało ono też wielokrotnie powielone również na innych portalach jak Facebook czy Twitter, co oznacza, że liczba widzów jest znacznie większa, niż pokazują to statystyki. Szczekający pies podbił serca i stał się uwielbianym hitem.

Podkreślmy jednak, że nie jest to zwykłe szczekanie. Właścicielka wydaje kolejne polecenia swojemu pupilowi, nakazując mu szczekać raz głośniej, raz ciszej, a sposób, w jaki zwierzę stosuje się do tych komend, budzi powszechną wesołość. Początkowo daje głośny, krótki szczek, który następnie na prośbę właścicieli jest coraz bardziej ściszany, aż w końcu wydaje się, że zwierzak zaczyna szeptać. Wiele osób nie może wprost uwierzyć, że pies potrafi w tak perfekcyjny sposób panować nad tonacją.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pomimo faktu, ze nagranie jest obecne w sieci już osiem lat, za sprawą internautów, którzy na nowo je odkryli wideo to przeżywa swoją drugą młodość. Coraz więcej osób ma możliwość obejrzenia wyczynów zwierzaka, który kiedyś zachwycił miliony ludzi.

Czworonóg wyjątkowo skrupulatnie wykonuje polecenia i bez wątpienia jest bardzo szczęśliwy mogąc zadowolić swoją panią. Na samym końcu widać, jak właścicielka nagradza swojego pupila jakimś smakołykiem, za perfekcyjne wykonanie jej poleceń. Bez wątpienia ten pies na to sobie zasłużył.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Można się rozpłakać. Dominika Tajner-Wiśniewska pokazała wzruszające zdjęcie syna
  2. Nie żyje słynny muzyk. Zginął tragicznie, ratując przyjaciółkę
  3. Sponsor odcina się od Anny Muchy. Wszystko przez jej obraźliwą wypowiedź
  4. Co robiła Agata Duda nim została pedagogiem? Andrzej Duda wyjawia szczegóły
  5. Mazowsze: Matury odwołane! Jest lista szkół
  6. TVN opublikował koszmarne nagranie z wnętrza płonącego samolotu. Dziesiątki osób zginęły

źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News