Wybudowali drogę na śpiącym psie. Zwierzę konało w męczarniach (18+)

Wybudowali drogę na śpiącym psie. Zwierzę konało w męczarniach (18+) Źródło: Wikipedia

Pies uważany jest za jedno z najpopularniejszych zwierząt domowych na świecie, które towarzyszy człowiekowi podczas wielu chwil w jego życiu. Nie każdy traktuje zwierzaki z szacunkiem. Pewna grupa mężczyzn wykazała się wyjątkowym brakiem odpowiedzialności. Zdjęcia z tego zdarzenia, ze względu na swoją drastyczność, nie powinni jednak oglądać ludzie poniżej 18. roku życia.

Pies przez wielu traktowany jest jak prawdziwy przyjaciel, który nigdy nie opuści człowieka w razie jakichkolwiek problemów i pozostanie mu wierny aż do ostatnich dni. Mogłoby się wydawać, że taki pogląd jest powszechny, jednak w niektórych rejonach świata zwierzęta traktowane są jak źródło wielu problemów. Mimo wszystko sytuacja, do której doszło na jednej z dróg, wywołuje ogromne kontrowersje. 

Wydawałoby się, że takie traktowanie żywego stworzenia podlega bezwzględnej i wysokiej karze, jednak w tym wypadku wcale nie jest to oczywiste. Okazuje się, że niektórzy potrafią potraktować zwierzęta nieludzko, bez jakiegokolwiek poczucia współczucia. Tym razem ucierpiał na tym pies, który poniósł tragiczną śmierć w związku z zachowaniem pewnych osób.

Pies poniósł tragiczną śmierć na drodze

Wspomniana sytuacja miała miejsce w Indiach. Kraj ten nie cieszy się szczególnie dobrą renomą wśród obrońców praw zwierząt, bowiem to właśnie tam często dochodzi do oburzających sytuacji, na skutek których giną niewinne zwierzęta. Tym razem doszło do kolejnego koszmarnego zdarzenia, które utwierdzi dbających o zwierzaki w przekonaniu, że Indie nie są dla czworonożnych pupili bezpiecznym miejscem.

W pobliżu budowanej drogi spał pewien pies. Pracownicy firmy zajmującej się wylaniem betonu nie przejmowali się tym i postanowili zrobić swoje, nie zważając na to, że żywe zwierzę leży tuż obok. Gorący asfalt zalał łapy psa, w związku z czym nie mógł on się uwolnić. Zwierzę długo konało w męczarniach, a pobliscy mieszkańcy nie zdążyli go uratować. Przerażające odkrycie nastąpiło bowiem dopiero po śmierci zwierzaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies nie miał żadnych szans

Miejscowi aktywiści na rzecz praw zwierząt zaczęli głośno protestować na miejscu budowy, lecz pracownicy nie zważali na ich słowa. Co więcej, nie próbowali nawet usunąć zwłok zwierzęcia. Sytuację zmieniło dopiero siłowe przejęcie maszyn robotników.

Na miejscu zjawił się przedstawiciel władz firmy, który przeprosił za sytuację i obiecał, że nigdy więcej nie dojdzie do tak strasznego czynu. Dodał, że pracownicy odpowiedzialni za śmierć zwierzęcia poniosą kary. W internecie ukazało się zdjęcie zwierzęcia, jednak jest ono wyjątkowo drastyczne. Ostrzegamy, że zdjęcia nie są przeznaczone dla osób poniżej 18. roku życia.

(fot. Daily Mail)

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Koszmarne informacje Polsatu. Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News