Suczka skazana na śmierć, sępy czekały na jej koniec. Finał historii wyciska łzy

Suczka skazana na śmierć, sępy czekały na jej koniec. Finał historii wyciska łzy Źródło: facebook.com

Pies porzucony przez swoją rodzinę umierał na oczach całej miejscowości. Suczka, pozostawiona na pewną śmierć była w tak złym stanie, że nad jej ciałem zaczęły latać sępy. Kiedy już myślano, że zwierze odejdzie w bólu i agonii, zdarzył się prawdziwy cud.

Pies konał na ulicach jednego z angielskich miast. Suczka imieniem Lilo, pozostawiona przez swoją rodzinę, została otoczona przez sępy, które wprost wyczekiwały, aż zwierzę zakończy swój żywot. Na szczęście dla suni, przeżyła ona skrajne wygłodzenie i wróciła do pełni zdrowia. Nie stałoby się tak jednak, gdyby nie prawdziwy cud.

Pies umierał głodny i samotny. Poruszająca historia niechcianej suczki

Lilo w trakcie swojego życia miała wielu właścicieli. Przez cały czas lądowała w schroniskach, gdyż jej każda następna rodzina nie była w stanie się nią zająć i zaakceptować jako członka rodziny. Szczególnie okrutnie postąpili jednak jej ostatni opiekunowie, którzy nie chcieli już utrzymywać i dbać o podstarzałą istotę.

Lilo została przypięta do budy i zostawiona na ulicach jednego z brytyjskich miast. Rodzina zrezygnowała ze swojego psa tuż przed świętami Wielkanocy. Mieszkańcy miejscowości przez długi czas myśleli, że plastikowy przedmiot pozostawiony na jezdni jest po prostu śmieciem. Nie wiedzieli jednak, że w środku umiera suczka, która była tak wycieńczona, że nie miała siły już nawet, aby wołać o pomoc.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lilo znalazła dom

Na szczęście męki zwierzęcia zostały przerwane przez pewną parę zamieszkującą okolicę. Keana Lynch i Travis Henley zauważyli, że nad plastikowym pojemnikiem unoszą się sępy. Anglicy, zdając sobie sprawę, że ów ptaki unoszą się jedynie nad umierającą zwierzyną, postanowili zobaczyć, co znajduje się w pozostawionej budzie. Ich odkrycie było przerażające

Sunia ledwo dychała, a brak pokarmu i wody strasznie ją wychudził. Jakby tego było mało, na ciele zwierzęcia pojawiło się wiele śladów świadczących o tym, że suczka cierpiała na rozległe choroby, a jej stan był agonalny. Zmartwieni ludzie nie czekając długo, pobiegli do domu i wybrali numer odpowiednich służb, które zajęły się psiakiem i pomogły mu odzyskać pełnię sił. Zakochani Brytyjczycy zdecydowali się na adopcję suczki, która mimo dużych problemów z adaptacją i brakiem zaufania, pokochała z wzajemnością swoją nową rodzinę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyślenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News