Pies cały czas chodził za właścicielką i wąchał jej nos. Kobieta poszła do lekarza i usłyszała straszną diagnozę

Pies cały czas chodził za właścicielką i wąchał jej nos. Kobieta poszła do lekarza i usłyszała straszną diagnozę Źródło: Facebook

Pies tej kobiety zachowywał się dosyć dziwnie. Ciągle obwąchiwał pryszcza, który pojawił się na nosie swojej właścicielki. Gdy poszła do lekarza sprawdzić, co się dzieje, usłyszała przerażającą diagnozę.

Pies nie dawał swojej właścicielce spokoju. Ciągle za nią chodził i obwąchiwał jej nos - tak jakby chciał coś przekazać. W końcu kobieta zaczęła się niepokoić i postanowiła sprawdzić, o co może chodzić zwierzakowi.

Pies nieustannie obwąchiwał nos swojej właścicielki

Lorraine Gauthier z Nowego Jorku od lat zajmuje się ratowaniem psów, w szczególności gończych, które są jej ulubieńcami. Wśród dziesiątek uratowanych przez nią psów znalazła się suczka Victoria, która niegdyś straciła oko, ale w zamian za to imponowała niezwykle rozwiniętym zmysłem węchu.

Pewnego dnia pies znalazł na nosie właścicielki krostkę i zaczął ją intensywnie obwąchiwać. Lorraine uznała to za przejaw trądziku, więc nakleiła plaster i przestała zwracać na to uwagę. Jednak Victoria nie odpuszczała i wręcz z uporem maniaka dalej obwąchiwała nos swojej pani. Ponadto sam pryszcz z upływem czasu nie znikał. Właścicielka psa zaniepokojona zachowaniem zwierzaka oraz brakiem poprawy stanu skóry na nosie wybrała się do lekarza.

Gdy udała się z problemem do lekarza, usłyszała straszną diagnozę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lorraine udała się do lekarza usłyszała słowa, które brzmiały jak wyrok. Rzekomy pryszcz okazał się być nowotworem skóry. Na szczęście udało się wykryć go na tyle wcześnie, że można było go uleczyć. W związku z tym właścicielka psa została poddana operacji wycięcia raka. Po operacji została jej tylko blizna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor "Rancza" przeszedł kolejną operację. Walczy z nowotworem, nie jest dobrze
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Sama Lorraine podejrzewa, że nowotwór mógł powstać w efekcie jej zamiłowania do solarium. Zbyt częste korzystanie z usług takich lokali może powodować raka skóry. Gdyby nie jej pies, prawdopodobnie zbagatelizowałaby problem. Nie jest to pierwszy przypadek kiedy zwierzę wykrywało nowotwór - o niesamowitych umiejętnościach swoich pupili pisało już wielu właścicieli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto. Sprawdź juz dziś! Advertisement
  2. WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  3. Anna Jantar tuż przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna prawie zemdlał, gdy usłyszał jej słowa
  4. Chciała pofarbować siwe odrosty. Kiedy pokazała się mężowi, wybuchnął płaczem
  5. Woźny zainstalował kamerę w niebywałym miejscu. Gdy zostawał sam, oglądał ohydne nagrania
  6. Ksiądz molestował upośledzone dziewczynki. Drastyczne zeznania pokrzywdzonych, tylko dla osób o mocnych nerwach

Źródło: Webniusy

Następny artykuł