Olbrzymi pies nagle ruszył na listonosza. Nagranie jest takim hitem, że obejrzało je ponad 6 milionów ludzi

Olbrzymi pies nagle ruszył na listonosza. Nagranie jest takim hitem, że obejrzało je ponad 6 milionów ludzi Źródło: Screen/ YouTube/ Eric Andersson

Pies atakujący listonosza to wręcz stereotypowa scena. Panuje powszechna opinia, że psy są agresywne wobec osób roznoszących listy. Nic dziwnego, że listonosze mogą z obawą podchodzić do bramy, w kierunku której biegnie wielkich rozmiarów owczarek niemiecki, tak jak stało się to tym razem.

Pies o imieniu Kyza, olbrzymich rozmiarów owczarek niemiecki, miał w okolicy opinię bardzo agresywnego. Przechodnie doceniali piękno zwierzęcia, ale gdy tylko ruszał w ich stronę, wycofywali się w obawie przed atakiem. Pewnego razu pod bramę domu, w którym mieszkał Kyza, podjechał listonosz. Olbrzym zaczął ku niemu biec, a ich spotkanie uchwyciła kamera. Teraz ten filmik obejrzało już ponad 6 milionów ludzi.

Pies z wyrobioną opinią

Michael Collins, właściciel Kyzy, opowiadał, że zawsze obcy ludzie obawiali się jego psa. Gdy wychodził ze swoim owczarkiem na spacery, przechodnie podziwiali zwierzę, lecz bali się je pogłaskać. Kyza to wielki pies, dlatego ludzie z góry zakładali, że jest agresywny. Nawet gdy Collins zapewniał, że jego pupil jest łagodny, podchodzili do tego z nieufnością.

Tymczasem najważniejsze w kwestii podejścia psa do obcych jest jego wychowanie. Akurat o to Collins dobrze zadbał - Kyza to zwierzak łagodny i w zasadzie nie szczeka na ludzi. Jak jednak to udowodnić? Na pomoc przyszedł miejscowy listonosz, Steve.

Relacja psa i listonosza

Stara prawda głosi, że psy nie przepadają za listonoszami. W przypadku Kyzy i Steve'a jest inaczej. Gdy Michael Collins zobaczył, jak jego owczarek reaguje na przybycie miejscowego roznosiciela listów, postanowił to nagrać, a teraz wideo to jest hitem internetu. Obejrzało je 6 milionów osób, nie wierząc w to, co widzą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michael czekał na przyjazd listonosza z przygotowanym telefonem. Gdy listonosz podjechał na rowerze do bramy, momentalnie ruszył w jego stronę potężny pies. Nie z agresją - chciał się przywitać. Steve włożył listy do skrzynki, a następnie znalazł chwilę, by pogłaskać psa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna wokalistka. Miała tylko 56 lat
2. Tragedia na placu zabaw, 5-letni Szymonek nagle zniknął. Nie udało się go uratować, jego ciało odnalazł tata
 

- Ten facet zawsze schodzi z roweru, aby choć na chwilę pogłaskać Kyzę! Nie wiem niestety, kogo miałbym oznaczyć w poście, aby listonosz mógł to zobaczyć! Dziękuję ci za to, jak traktujesz mojego psa. Możesz być pewny, że tutaj zawsze czeka na Ciebie przyjaciel! - napisał potem Michael w mediach społecznościowych, opisując film, który stanowi dowód, że nie należy oceniać po pozorach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyrok sądu wbija w fotel. Pozwał za uwiedzenie żony, wygrał fortunę | BiznesINFO
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Nadejdzie zimna i wietrzna noc. Wedle przepowiedni Ojca Pio wtedy wszystko się zacznie
  5. Panna młoda chciała zadać szyku na swoim ślubie. Została bezlitośnie wyśmiana, "założenie tego to samobójstwo”"

Źródło: Onet

Następny artykuł