Pies rzucił się na jego 5-letnią córkę, tata natychmiast zareagował. Niestety finał był niewyobrażalnie tragiczny

Pies rzucił się na jego 5-letnią córkę, tata natychmiast zareagował. Niestety finał był niewyobrażalnie tragiczny Źródło: Unsplash/Nick Bolton

Pies nagle zaatakował 5-letnią dziewczynkę. Ojciec usiłował zrobić wszystko, aby uratować swoją córkę. Ochronił ją, starając się skupić uwagę psa, ale finał tej strasznej historii jest tragiczny.

Pies jednego z członków rodziny nagle rzucił się na jego 5-letnią córkę. Niezwykle agresywne zwierzę mogło z łatwością doprowadzić do śmierci bezbronnej dziewczynki, gdyby nie heroiczna postawa ojca. Ten za ocalenie swojej córki zapłacił niestety najwyższą cenę.

Pies zaatakował dziecko, ojciec zrobił wszystko, aby go odciągnąć

Funkcjonariusze policji w stanie Iowa (USA) zostali wezwani do jednego z domów w Fort Madison około godziny 10:30. Usłyszeli, że doszło do ataku wyjątkowo agresywnego psa. Kiedy funkcjonariusze pojawili się na miejscu, zobaczyli dantejskie sceny - sporych rozmiarów pies nieustannie atakował leżącego na plecach Roberta Josepha Quicka.

Pies nie dawał się za żadną cenę odciągnąć od mężczyzny. Policjanci mieli już strzelać do zwierzęcia, gdy ciągle gryziony przez psa Robert krzyknął do funkcjonariuszy, aby zajęli się jego 5-letnią córką, którą zwierzę zaatakowało wcześniej. Policjanci skupili się więc na udzieleniu pierwszej pomocy dziewczynce.

Po udzieleniu pomocy dziecku, policjanci pomogli zaatakowanemu mężczyźnie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy udało się zapewnić 5-latce bezpieczeństwo, policjanci zajęli się Robertem. Mężczyzna został w ciężkim stanie przewieziony do szpitala, gdzie lekarze podjęli walkę o jego życie. Niestety zaraz po dowiezieniu ojca dziewczynki do szpitala, stwierdzono jego zgon. Wiadomo, że gdy jednostka ratownicza przybyła na miejsce, Robert Joseph Quick miał atak serca.

- Pan Quick obronił swoją córkę i niewątpliwie uratował jej życie - powiedział jeden z funkcjonariuszy na konferencji prasowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe doniesienia dotyczące śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Prokuratura ujawniła kulisy przesłuchania. Będzie w szoku
2. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje

W internecie została założona zbiórka, która ma pomóc w zdobyciu pieniędzy na pogrzeb bohaterskiego ojca. Agresywny pies miał z kolei należeć do jednego z członków rodziny Pana Quicka, a opiekę nad nim mieli sprawować mieszkańcy domu, w którym zwierzę zaatakowało 5-latkę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tysiące rodzin ODCIĘTYCH od 500 plus. Ty też możesz mieć problem
  2. Zdradzał żonę z koleżanką z pracy. Złapała go z nią w łóżku i zrobiła kompromitujące zdjęcie
  3. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
  4. Rydzyk będzie kształcił pielęgniarki. Zajmą się cielesnością
  5. Dwa wielkie psy rzuciły się na 8-latkę i jej maleńką suczkę. Nagle zza dziecka wybiegł ogromny rottweiler

Źródło: Webniusy

Następny artykuł