Przezabawny pies podbił serca internautów. Jego reakcja na pieszczoty powala! (Wideo)

Przezabawny pies podbił serca internautów. Jego reakcja na pieszczoty powala! (Wideo) Źródło: Wikipedia

Pies, którym postanowił pochwalić się jeden z internautów, wyjątkowo rozbawił internautów. Właściciel stwierdził, że podzieli się ze znajomymi bardzo nietypowym zachowaniem swojego pupila. Nagranie szybko zdobyło wielką popularność.

Pies często zachowuje się w nietypowy sposób, co jest chętnie komentowane przez właściciela. Jeden z nich postanowił podzielić się z wszystkimi bardzo dziwnym zachowaniem swojego zwierzęcia, które mogło doprowadzić do rozbawienia internautów. Mężczyzna nie pomylił się, bo jego nagranie w krótkim czasie zdobyło ogromną popularność. Wszystko przez uroczy nawyk zwierzaka, który wywołuje zdziwienie.

Właściciel stwierdził, że udostępni w internecie nagranie, na którym będzie widać bardzo nietypowe zachowanie pieska. Okazuje się, że reaguje on na interakcję z człowiekiem w dziwny sposób, całkowicie inaczej, niż robią to inne zwierzęta domowe. Nie przeszkadza to jednak samemu mężczyźnie, którego cała sytuacja wyraźnie bawi. Podobnie jest z innymi, którzy także mieli do czynienia z nagraniem.

Pies zachowuje się bardzo nietypowo

Często spotykamy się z sytuacją, gdy zwierzęta zachowują się w niespotykany sposób. Najczęściej wywołuje to niezrozumienie, choć zazwyczaj po krótkim czasie ustępuje ono rozbawieniu całą sytuacją. Nie inaczej było tym razem, gdy mogliśmy zaobserwować, jak zachowuje się pewien pies. Jego właściciel stwierdził, że sprawą warto podzielić się ze znajomymi.

Już po krótkim czasie nagranie stało się bardzo popularne, było udostępniane setki razy przez użytkowników Facebooka, dzięki czemu widziały je dziesiątki tysięcy osób. Sam mężczyzna z pewnością nie wierzył, że jego pupil stanie się tak bardzo rozpoznawalny, a nagranie będzie się cieszyć tak wielką oglądalnością na całym świecie.

Uwagę internautów zwróciło nietypowe zachowanie psa rasy chihuahua, który reaguje w dziwny sposób na swojego właściciela. Zazwyczaj psy bardzo cieszą się z tego, że mogą spędzać czas z ludźmi, jednak ten reaguje na obecność człowieka w zupełnie nieprzewidywalny sposób. W ten sposób nie zachowuje się prawdopodobnie żadne inne zwierzę.

Pies popisał się niecodziennym zachowaniem

Na nagraniu udostępnionym przez mężczyznę widać, że pies cieszy się z kontaktu ze swoim właścicielem w wyjątkowy sposób. Gdy ten zdecydował się na głaskanie swojego pupila, piesek zareagował zupełnie inaczej, niż robią to inne zwierzęta domowe.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Film pokazuje, że pies wydaje z siebie dźwięki, które mają oznaczać radość. Problem w tym, że nie są to szczęśliwe piski, a dość niecodzienne dźwięki. Mogłoby się wydawać, że oznaczają one złość zwierzęcia i chęć ucieczki, jednak jego mowa ciała zdradza, że jest bardzo szczęśliwy z tego, że może liczyć na zainteresowanie właściciela.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News