Psiak Fodo był gwiazdą "Tylko mnie kochaj". Teraz pilnie potrzebuje pomocy

Psiak Fodo był gwiazdą "Tylko mnie kochaj". Teraz pilnie potrzebuje pomocy Źródło: Instagram/maciej_zakoscielny

Pies z filmu "Tylko mnie kochaj" skradł serca widzów swoim słodkim pyszczkiem i niezwykłą mądrością. Niegdyś żył jak prawdziwa gwiazda, a teraz jego stan jest opłakany. Niezbędna jest pomoc wszystkich tych, którzy interesują się jego losem.

Pies, a w zasadzie psy, zdobyły popularność dzięki występowi w hicie sprzed lat. Komedia romantyczna "Tylko mnie kochaj" pokazała wspaniałe umiejętności labradorów Fado i Roxy, które wymieniały się na planie. Urocze, wtedy jeszcze młode, zwierzęta zauroczyły małych, jaki i tych starszych widzów. Nikt nie spodziewał się, że wiele lat później ich los tak strasznie się odmieni.

Pies znany z kina potrzebuje pomocy. Jego stan jest okropny

Dwa labradory, Fado i Roxi, pokazały, że świetnie pracują ludźmi. Ich rola u boku Macieja Zakościelnego udowodniła, że psiaki są niezwykle mądre oraz towarzyskie. Przez kilka lat cieszyły się szczęśliwym życiem w domu swoich właścicieli, jednak wkrótce ich sielanka miała się skończyć.

Z niewiadomych powodów zwierzęta trafiły do nowych opiekunów. Okazało się, że w tym domu ich los zmieni się nie do poznania. Zarówno Fado, jak i Roxi, zostali okropnie zaniedbani. Brak właściwej opieki doprowadził psy do okropnego stanu. Straciły nie tylko energię czy swój cudowny wygląd, ale przede wszystkim zdrowie. Każdy pies z pewnością ciężko przeszedłby przez tak fatalne zaniedbanie.

Złe traktowanie w połączeniu z podeszłym już wiekiem filmowych gwiazd poskutkowały rozwojem okropnych chorób. Zostały odebrane od odpowiedzialnych właścicieli, a troską o ich powrót do formy zajmują się inni ludzie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta liczą na pomoc internautów. Inaczej nie wrócą do zdrowia

Dramatyczna sytuacja czworonogów została nagłośniona przez fundację Crane Corso Rescue Poland, która opowiedziała ich historię. Podobno wygląd psiaków jest tak straszny, że nie zdecydowali się umieścić ich zdjęć. Bardzo proszą o wsparcie dla osób, które przejęły opiekę na psimi aktorami.

W akcję zaangażował się także Maciej Zakościelny, który na swoim oficjalnym Instagramowym profilu zamieścił rozpaczliwy apel z prośbą o pomoc. Nie da się ukryć, że pies Fado i suczka Roxi mieli ogromnego pecha,a całe ich życie zmieniło się na gorsze.

Każdy, kto chce wspomóc nowych opiekunów zwierząt w walce o powrót do zdrowia, może to zrobić tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  2. Choroba sprawiła, że Marian Opania schudł 13 kg. Jak się dziś czuje?
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News