Właściciel porzucił psa przy drodze. Reakcja zwierzaka wyciska łzy, łamie serca

Właściciel porzucił psa przy drodze. Reakcja zwierzaka wyciska łzy, łamie serca Źródło: youtube.com/KlodzkoNeeds Batman

Adopcja bywa czasem prawdziwym dramatem dla psów. Psiaki, które są brane jako małe szczenięta często trafiają w ręce nieodpowiednich właścicieli, którzy porzucają je po czasie. Jedna z takich historii szczególnie porusza i złamie nawet najbardziej twarde serce.

Adopcja zwierzęcia jest często dużym obciążeniem, o czym nie zdają sobie sprawy niektórzy ludzie biorący zwierzaki do swojego domu. W momencie, w którym zwierzęta osiągają duże rozmiary, część ludzi rezygnuje z nich i brutalnie je porzuca. Historia psiaka, który został pozostawiony na jednej z dróg w Tajlandii, wstrząsnęła całym internetem.

Adopcja skończyła się dramatem psa. Został porzucony przy drodze

Do sytuacji, która poruszyła cały internet doszło w Tajlandii. Przy drodze w jednej z wiosek pies został porzucony przez swojego pana, który postanowił wysadzić go z samochodu. Zwierze, któremu wpajano wierność, nie mogło dać wiary, że osoba, która ją kocha i która o nią dbała przez tak długi czas zdecydowała się na taki krok. Zwierze stanęło na poboczu drogi i zaczęło czekać, aż wróci do swojej rodziny.

Ludzie, widząc skomlące zwierze, postanowili mu pomóc. Kilka rodzin chciało przygarnąć zwierzę, jednak te się przed tym broniło i nie zamierzało porzucać miejsca, w którym czekało na pana. Ludzie z wioski stworzyli więc miejsce schronienia dla psa. Przy drodze postawili parasol, jak też miski, do których znosili jedzenie i wodę. Zwierzak jednak nie zamierzał się ruszać i dzielnie oczekiwał, aż upomni się o niego rodzina.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczęśliwe zakończenie wzruszającej historii

Pomimo tego, że zwierze dzielnie pozostawało na swoim posterunku przez 2 miesiące, to w końcu dało się przekonać do opuszczenia drogi. Mieszkańcy miejscowości wyjątkowo zaniepokojeni i wzruszeni takim przywiązaniem i wiernością postanowili powiadomić odpowiednie służby, które przekonały psiaka do opuszczenia drogi. W specjalnym ośrodku czworonóg odpoczywał i pod opieką specjalistów leczył się z wielkiej traumy porzucenia, jaka go spotkała.

Na szczęście, po kilku tygodniach od pobytu w ośrodku, zwierze znalazło nową rodzinę, która zdecydowała się na adopcję. Nowa rodzina psa była bardzo poruszona historią zwierzęcia, a jego opiekunowie z ośrodka dołożyli wszelkich starań, aby dzielny pupil trafił w odpowiednie ręce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Pawlikowska została ZGWAŁCONA w Londynie! "Dał mi narkotyki i zgwałcił"
  2. Hanna Lis chciała za wszelką cenę to ukryć. Teraz wszyscy się dowiedzą
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Krzysiek opublikował zdjęcie z byłą żoną. Jest słynnym prezenterem Polsatu

źródło: Wiesz.info

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News