Malutkie dziecko dotkliwie pogryzione przez psa. Właściciel: samo jest sobie winne

Malutkie dziecko dotkliwie pogryzione przez psa. Właściciel: samo jest sobie winne Źródło: Flickr/Steve Baker

Pies kojarzony jest powszechnie jako najlepszy przyjaciel człowieka. Wiele ras uważanych jest jednak za niebezpieczne, dlatego właściciele powinni w odpowiedni sposób "wychować" czworonoga, aby ten nie stwarzał zagrożenia. Kobieta, której pitbull dotkliwie pogryzł 4-letnią dziewczynkę, twierdzi za to, że dziecko samo jest sobie winne.

Pies, który zaatakował 4-letnią Tillie Vasey, zmienił jej życie w prawdziwe piekło. Dziewczynka została pogryziona przez pitbulla, kiedy bawiła się w parku z innymi dziećmi. Według relacji świadków czworonóg w szale rzucił się na dziecko, dotkliwie je raniąc. Pomimo szybkiej reakcji osób zgromadzonych w pobliżu, zwierzę zdążyło zmasakrować ciało malutkiej Tillie.

Pies dotkliwie pogryzł 4-letnią dziewczynkę 

Tragedia miała miejsce w połowie 2018 roku. Tillie wciąż pozostaje pod opieką lekarzy, gdyż jej obrażenia okazały się naprawdę poważne. Dziewczynka prawie straciła wzrok, ponieważ pis ugryzł ją między innymi w okolice oczu.

Co zadziwiające, właścicielka pitbulla twierdzi, że pies wcale nie zadał 4-latce ran. Jej zdaniem dziecko samo upadło i uderzyło się o drzewo. Poza tym zwierzę miało nie rzucić się na dziewczynkę, a jedynie próbować je odstraszyć i odgonić.

Właścicielka pitbulla twierdzi, że 4-latka sama jest sobie winna

Sędzia, który orzekał w tej łamiącej serce sprawie był naprawdę zadziwiony postawą właścicielki psa. Jak stwierdził, powinna ona okazać skruchę i przeprosić, zamiast wypierać się, zrzucając całą winę na dziecko. Ostatecznie kobieta usłyszała więc wyrok. Skazano ją na 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 1,5 roku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wiadomo, jak długo potrwa leczenie Tillie oraz czy kiedykolwiek uda jej się pozbyć dużych blizn po ataku pitbulla. Pomimo upływu czasu, twarz dziewczynki jest wciąż wyraźnie spuchnięta oraz pokryta poważnymi ranami. Rodzice dziecka walczą o to, aby jak najszybciej powróciła do zdrowia, jednak nie jest to łatwe zadanie. Pies wgryzł się bowiem w jej ciało tak głęboko, że tuż po zdarzeniu widać było kości.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. TVN przekazał tragiczną informację. Nie żyje 130 osób
  4. Zbigniew Wodecki nie przyznał się do zdrady? "Jestem zbyt popularny, nie mam czasu na romanse"
  5. Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News