Pies podpalony i skatowany. Policja szuka sprawcy, każda pomoc jest na wagę złota

Pies podpalony i skatowany. Policja szuka sprawcy, każda pomoc jest na wagę złota Źródło: Pexels - @freestocks.org

Pies został skatowany w jednym z miast, w związku z czym zostały podjęte działania, by sprawca został jak najszybciej odnaleziony. Nikt nie może przejść obojętnie wobec tego, co się stało. Zwierzę przeszło wielkie cierpienia.

Pies nie miał żadnych szans w związku z brutalnym zachowaniem pewnego człowieka. Zwierzę zostało podpalone i skatowane, co brzmi wręcz przerażająco. Nikt nie spodziewał się, że może dojść do tak brutalnej zbrodni, która wstrząśnie całym społeczeństwem. Działania w tej sprawie rozpoczęła już policja i wiele wskazuje na to, że niebawem uda się znaleźć sprawcę.

Na ten moment nie wiadomo, czy uda się odnaleźć osobę, która dokonała czegoś tak strasznego, jednak możemy być pewni, że jeśli się to uda, to nie ominą go bardzo surowe konsekwencje. Policja ogłosiła, że każda pomoc w znalezieniu winnego koszmarnego czynu spotka się z nagrodą. Wiele osób zapewnia, że z pewnością włączy się w pomoc służbom.

Pies został potraktowany w koszmarny sposób

Do straszliwego czynu doszło w województwie dolnośląskim, w małej miejscowości Długopole Dolne. Dziś w pobliżu jednej z dróg odnaleziono psa, który został potraktowany w przerażający sposób. Zwierzę wyraźnie było katowane. Osoby, które zauważyły nieżywego psa, postanowiły jak najszybciej powiadomić o sprawie służby. Policja podjęła natychmiastowe działania.

Dowiedzieliśmy się, że pies został oblany łatwopalną substancją, a następnie podpalony. Weterynarz, który zjawił się na miejscu, szybko oszacował wiek zwierzęcia. Okazuje się, że ma ono nie więcej niż pół roku. Potrzebna była natychmiastowa operacja, która pozwoliłaby zareagować na najważniejsze obrażenia poniesione przez szczeniaka.

Pies cudem uniknął śmierci

Na szczęście tym razem udało się uratować jego życie, choć nie było to takie oczywiste. Przez dłuższy czas osoby, które odnalazły psa, nie były przekonane co do szans na doprowadzenie go do dobrego stanu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ludzie nie pozostali obojętni na wieści o tak smutnym potraktowaniu pieska. Na jego leczenie zebrano już pięć tysięcy złotych, kolejne osoby ogłaszają, że są gotowe wesprzeć zwierzaka w walce o powrót do pełni zdrowia. Pies przeszedł prawdziwe piekło, ale dzięki wsparciu wielu osób będzie mógł liczyć na lepszą przyszłość. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Martyna Wojciechowska przeszła PIEKŁO! Była molestowana przez znanego lekarza. Wyznanie gwiazdy doprowadzi was do płaczu
  2. Kim jest żona Tomasza Sekielskiego? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie czym się zajmuje
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News