Po operacji oczu, niewidomy pies po raz pierwszy zobaczył rodzinę. Już 15 milionów osób widziało to nagranie

Po operacji oczu, niewidomy pies po raz pierwszy zobaczył rodzinę. Już 15 milionów osób widziało to nagranie Źródło: Screenshot z youtube.com/Benjamin May

Pies, który po wielu latach w końcu odzyskał utracony wzrok we wzruszającej euforii radośnie podskakuje na widok swoich właścicieli - co uwiecznione zostało na nagraniu. Niewidomy dotychczas Duffy, teraz jest szczęśliwy, a internauci dzielą się wzruszającym video, na którym piesek cieszy się i łasi się do swojego pana.

Pies, który przeszedł skomplikowaną operację od teraz cieszy się w pełni sprawnymi oczami. Nic nie będzie mu już stało na przeszkodzie, aby w pełni cieszyć się swoim "psim życiem".

Internautów szczególnie urzekła historia Duffy'ego. Piesek cierpiał bowiem na poważną chorobę, na którą umierają corocznie nawet ludzie. U pupila zdiagnozowano cukrzycę, która pozbawiła go wzroku. Na szczęście po zabiegu Duffy odzyskał sprawność jednego z ważniejszych zmysłów.

Pies, który po latach odzyskał wzrok, wzruszył 15 milionów internautów na całym świecie

Duffy to pies ratowniczy, który w latach swojej psiej młodości uratował setki ludzi. Gdy jego służba dobiegła końca, nie cieszył się zbyt długo swoją "emeryturą". Zdiagnozowano u niego cukrzycę, która dla psów jest niemal wyrokiem śmierci. Szczególnie w tak zaawansowanej postaci, która dotknęła Duffy'ego.

Po pewnym czasie choroba odebrała zwierzęciu wzrok, co nie tylko w oczywisty sposób było początkiem jego niepełnosprawności, ale także spowodowało u psa depresję. Z czasem Duffy przestał nawet jeść i pić, a także nie miał ochoty na zabawę.

Na szczęście los uśmiechnął się do psa. Weterynarze po zbadaniu jego organizmu stwierdzili, że kwalifikuje się on do zabiegu, który może przywrócić mu wzrok. Choć jego właściciele byli do wszystkiego nastawieni sceptycznie, postanowili jednak ostatecznie zgodzić się na operację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Operacja powiodła się - Duffy odzyskał wzrok. Po raz pierwszy przejrzał na oczy od wielu lat, co oczywiście wprawiło go w radosną euforię. Na widok swoich właścicieli zaczął podskakiwać i biegać po pokoju, machając przy tym ogonem z radości.

Z ich spotkania powstało nagranie, które zostało opublikowane w sieci. Po pewnym czasie stało się hitem, a obecnie obejrzało je ponad 15 milionów internautów, którzy wzruszeni widokiem psa udostępniali video swoim znajomym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Uwielbiany aktor Pierwszej Miłości pokazał żonę. Jej uroda powala na kolana
  4. Iga Lis bez makijażu nie jest już taka ładna? Zdjęcie nieumalowanej córki Rusin w sieci
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak miłość". Fani serialu we łzach

Źródło: Kochamy Zwierzaki

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News