Pies opozycjonista. Nienawidzi Kaczyńskiego, kocha Tuska (video)

Pies opozycjonista. Nienawidzi Kaczyńskiego, kocha Tuska (video)

Angażowanie dzieci w rozgrywki polityczne raczej nie spotyka się z poparciem w społeczeństwie. Co innego jednak, jeśli "upolitycznione" są zwierzęta. Aktualnie internet podbija film z udziałem "opozycyjnego psa".

Głównym bohaterem nagrania jest pies, który zajada się kolejnymi kawałkami parówki. Mężczyzna, który go karmi - prawdopodobnie właściciel psa - mówi też, za kogo kolejne kawałki przysmaku pies zjada. "Za Wałęsę, za wujka Tuska, za Dodę". Czworonóg chętnie chwyta kawałki parówki. Do czasu.

Kiedy pada "za Kaczyńskiego", pies odmawia smakołyku. Chociaż karmiący zwierzę mężczyzna podstawia psu jedzenie pod sam pysk, ten nie ma zamiaru go zjeść. Mężczyzna zaraz zmienia jednak swoje słowa i teraz ten sam kawałek parówki pies ma zjeść "za Wałęsę". Nie trzeba więcej mówić psu, by poczęstował się mięsem.

Ten nietypowy sposób manifestowania "poglądów politycznych psa" podbija internet. Film na Facebooku obejrzano już prawie 160 tys. razy. Choć nie ma pewności, co do tego, czy video nie było montowane, to film z pewnością spodobał się internautom.

  ANTYPOLSKI PIESEŁ. Posted by Polaki Biedaki Cebulaki on Wednesday, 8 March 2017
pt
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News