Bestia zamordowała i obdarła ze skóry psa. Trwają poszukiwania sprawcy

Bestia zamordowała i obdarła ze skóry psa. Trwają poszukiwania sprawcy Źródło: .

Pies to przyjaciel człowieka. Wierny towarzysz, okazujący swojemu panu miłość i ślepe oddanie. Okropność, która wydarzyła się w jednej z polskich gmin pokazuje, że nie wszyscy ludzie zasługują na to, by posiadać zwierzęcego przyjaciela.

Pies kojarzy się z bezgranicznym oddaniem swojemu właścicielowi. Jest to wierny towarzysz, gotów samemu cierpieć, by tylko sprawić radość swemu panu. Jest to jedno z najwcześniej udomowionych, a także kochanych przez człowieka zwierząt. Jednak niestety, jest to również jedno z pierwszych zwierząt, na których wyładowują swoje emocje najróżniejsi sadyści.

Wydarzenie, które miało miejsce przy jednej z działek w okolicach Gierałtowic, mocno wstrząsnęło mieszkańcami. Jeden z mieszkańców dnia 15 lutego znalazł na swojej działce, przy ul. Brzezina zwłoki psa. Zwłoki te nie posiadały sierści i miały obcięte uszy. Na razie nie wiadomo, kto mógł dopuścić się takiego czynu. 

Pies zabity w bestialski sposób. Policja szuka sprawcy

Jak informuje portal iknurow.pl, pies został ukłuty ostrym narzędziem w okolicy serca, wskutek czego nastąpiła jego śmierć. Następnie oprawca zwierzęcia dokładnie oskórował jego zwłoki - bez pozostawienia grama sierści, a także pozbawił zwierzę uszu. Okoliczności sprawy bada policja z Knurowa. Policjanci apelują, by wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, skontaktowały się niezwłocznie z komisariatem. Oprawca był najprawdopodobniej właściciele zwierzaka. Nie wiadomo, co mogło być przyczyną takiego zachowania. Możliwe, ze chodziło tu o zwykłe sadystyczne pragnienie zadawania cierpienia. Po "skończonej robocie" wyrzucił, jak gdyby nigdy nic, zwłoki psa na pierwszą lepszą działkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"To nie był pierwszy raz"

Policjanci powiadomili weterynarza, który dokładnie zbadał martwego psa. Jak się okazało, to mógł nie być pierwszy taki czyn oprawcy. Świadczyła o tym precyzja ściągnięcia skóry oraz dokładność cieć. Mieszkańcy podejrzewają, że w okolicy może być więcej porzuconych, martwych psów, których pozbawione skóry ciało powoli zjadają leśne pędraki. Bestialstwo wobec zwierząt niestety jest dość popularnym sposobem odreagowywania nieludzkich emocji przez osoby zasługujące na miano zwyrodnialców. W przypadku, gdy działa presja społeczna lub jakiś odruch ludzkiej moralności jeszcze się tli, niektórzy nie chcąc powstrzymać swoich nieludzkich żądz, wykorzystują zwierzęta. Jednak zadanie śmierci to nie wszystko. Czasem tacy ludzie lubują się w samym zadawaniu bólu i zależy im, by trwał on jak najdłużej. Możliwe, że tak było i w tym przypadku. Policja prosi o kontakt pod następującym adresem: knurow@gliwice.ka.policja.gov.pl oraz numerem: 323372500 Pies zamordowany w brutalny sposób. Policja szuka sprawcy

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Doda OKRADZIONA przez pracownika. Wyniósł z jej mieszkania 200 tys. złotych!
  2. Szokujące fakty o Małgorzacie Kożuchowskiej. Jej przyjaciel wyjawił całą prawdę. Tego się nie spodziewaliście!
  3. Polsat wraca z wielkim hitem. Polacy czekali na niego z utęsknieniem
  4. TVN przekazał smutną informację. Nie żyje wielki Polak
  5. Celebryci zatrzymani przez CBA. Wśród nich aktor Piotr A

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News