Pies zaprzyjaźnił się z nietypowym zwierzakiem. Te zdjęcia podbijają internet!

Pies zaprzyjaźnił się z nietypowym zwierzakiem. Te zdjęcia podbijają internet! Źródło: YouTube - The Dodo

Pies jest uznawany za jedno z najbardziej przyjacielskich zwierząt, dlatego właśnie rodziny często decydują się na przygarnianie pupili ze schronisk. Zdjęcia jednego z nich przedostały się w ostatnim czasie do internetu i zdobyły niewiarygodną wręcz popularność.

Pies przygarnięty przez jedną z kobiet poczuł się bardzo dobrze w jej domu i po pewnym czasie zaczął czuć się w nim jak u siebie. Nie spodziewał się, że w pewnym momencie do jego miejsca zamieszkania trafi jeszcze jeden gość, którego obecność może być uznawana za coś nietypowego. Okazało się, że pupil postanowił zareagować na zamiary jego właścicieli.

Historia ta wydarzyła się naprawdę, choć wiele osób nie może uwierzyć, że wspomniane wydarzenia, to są one faktem. Przyjaźń pomiędzy psem a innym zwierzęciem nie jest typowym zjawiskiem, lecz ma miejsce w szczególnych przypadkach. Jedna z internautek postanowiła podzielić się ze światem zdjęciami i nagraniami z życia swoich zwierzątek.

Pies zaprzyjaźnił się z indykiem

Do jednego ze schronisk trafił mały indyk, którego życie zostało uratowane w ostatniej chwili. Nikt nie chciał adoptować takiego zwierzęcia, a jedna z pracowniczek zauważyła, że przeżywa ono wielką traumę, spędzając czas z dużą liczbą psów, które nie są nastawione do niego pozytywnie. W związku z tym postanowiła zabrać indyka do siebie do domu.

Tam czekał na nią jej pies. Był on powodem do obaw dla kobiety. Choć pupil nie jest duży, to również mógł nie zareagować dobrze na obecność indyka. Jej zdziwienie było ogromne, gdy okazało się, że zwierzę domowe nie tylko toleruje obecność przybysza, ale zaczyna się z nim zaprzyjaźniać.

Brzmi to nieprawdopodobnie, lecz pies i indyk zostali od tego czasu przyjaciółmi. Udało im się nawiązać wyjątkową więź, którą ich właścicielka określa mianem "miłości rodzeństwa". 

Pies ma nietypowego przyjaciela

Po pewnym czasie kobieta zdecydowała, że umieści indyka na farmie, lecz on nie chciał przebywać w takim otoczeniu. Zwierzę nie czuło się tam najlepiej i po pewnym czasie właścicielka zdecydowała, że ponownie umieści go w swoim domu, gdzie będzie mógł bawić się wraz z psem. Od tego czasu nie myślała więcej o tym, by oddawać ptaka w inne miejsce. Stwierdziła, że najlepiej będzie on czuł się właśnie w otoczeniu zaprzyjaźnionego zwierzaka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcia pary przyjaciół przedostały się do internetu i stały się wielkim hitem. Nieoczekiwanie zaczęli na nie reagować ludzie, którzy słyszeli o nietypowym zwierzęciu w domu jednej z kobiet. Jej konto na Instagramie jest teraz wyjątkowo popularne i regularnie pojawiają się na nim wiadomości dotyczące życia psa i indyka.

uploaded

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIEPOKOJĄCE informacje o stanie zdrowia Beaty Tyszkiewicz. Wielbiciele aktorki bardzo sie martwią
  2. Sprawdziliśmy ile zarabiają aktorzy M jak Miłość. Nasza dziennikarka była wstrząśnięta
  3. Wstrząsające słowa polskiego artysty o Janie Pawle II. Katolicy zaniemówili
  4. Zwykli ludzie nie mogą krytykować Gessler. Gwiazda wskazała, kto może
  5. Dzisiaj wieczorem włączcie Milionerów! Jest przeciek, Andrzej przejdzie do historii

źródło: Kochamy Zwierzęta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News