Pies z niesprawną łapą nagle zaczął kopać. Kiedy właściciel zobaczył, co znajduje się pod ziemią, zamarł

Pies z niesprawną łapą nagle zaczął kopać. Kiedy właściciel zobaczył, co znajduje się pod ziemią, zamarł Źródło: facebook.com/Khaosod

Pies zaskoczył swojego pana. W trakcie codziennego spaceru zwierzę zaczęło zachowywać się bardzo niespokojnie. W momencie, w którym czworonóg zaczął kopać w ziemi, widocznie czegoś szukając. Po chwili właścicielowi zwierzęcia ukazało się wstrząsające odkrycie. Potrzebna była natychmiastowa interwencja policji.

Pies imieniem Ping Pong został bohaterem BBC. Dziennikarze uznanej, brytyjskiej telewizji przedstawili światu zaskakującą historię z Tajlandii, w której to główną rolę odegrał zwierzak należący do Usy Nisaikhary. W trakcie jednego ze spacerów zwierzę zaczęło zachowywać się w bardzo podejrzany sposób, ujadając i kopiąc w ziemi. Jak się okazało, zachowanie pupila Nisaikhary nie było przypadkowe.

Pies Ping Pong bohaterem mediów. Wstrząsająca historia z Tajlandii

Usa Nisaikhara, wyprowadzając swojego psa na spacer, nie mógl przewidzieć, że przebieg jej wędrówki z pupilem będzie niebawem na okładkach jednego z największych mediów na świecie. W momencie, w którym mieszkaniec Tajlandii przekroczył progi swojego domu, jego pies nie chciał bawić się swoją ukochaną piłką. Zamiast tego zaczął ujadać i pobiegł w okolicę obok miejsca swojego zamieszkania.

Czworonóg zaczął kopać w ziemi z wyjątkowym wręcz zawzięciem, odsłaniając bardzo niepokojące znalezisko. Właściciel psa, podchodząc do rozkopanego miejsca, dostrzegł nogę dziecka. Mężczyzna natychmiastowo pomógł usuwać ziemię swojemu pupilkowi. Jak się okazało, w ziemi leżał mały chłopiec, który został pozostawiony przez swoją matkę chwilę wcześnie. Nisaikhara od razu zadzwonił po policję i służby medyczne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pupil Nisaikhary uratował chłopca od śmierci

Po przyjeździe karetki, mały chłopiec odkopany przez psa został ocalony przez lekarzy, którzy dzięki bardzo szybkiej interwencji byli w stanie uchronić maleństwo od niechybnej śmierci. Policjanci odnaleźli matkę dziecka, która przyznała się do winy i powiedziała, że nie była w stanie wychować swojego syna i to stąd właśnie wynikała jej przerażająca decyzja o pozbyciu się chłopca. Dziecko zostało odebrane kobiecie i przekazane jej krewnym, a sama, niedoszła morderczyni ma obecnie postawiona dwa zarzuty; jeden z nich dotyczy usiłowania zabójstwa, a drugi porzucenia swojego potomka.

Pies imieniem Ping Pong został za to prawdziwym bohaterem, a policja i służby medyczne otwarcie przyznały, że gdyby nie szybka reakcja zwierzęcia, to dziecka nie dałoby się uratować.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News