To cud, że suczka przeżyła ten poród. Gdy zobaczycie, ile szczeniaków urodziła zemdlejecie

To cud, że suczka przeżyła ten poród. Gdy zobaczycie, ile szczeniaków urodziła zemdlejecie Źródło: MaxPixel/Common

Pies pełni zwykle rolę przyjaciela i członka rodziny. Troszczymy się o niego, jak tylko potrafimy, jednak posiadanie takiego zwierzęcia może czasem wiązać się z pewnymi niespodziewanymi konsekwencjami. Gdy właścicielka tego rottweilera zobaczyła, ile przybyło jej szczeniaków, oniemiała.

Pies rodziny Marshallów był z nimi od lat. Byli do niego bardzo przywiązani i traktowali go jak prawdziwego przyjaciela. W momencie, kiedy ich ulubiona suczka rasy rottweiler zaszła w ciążę wiedzieli, że najprawdopodobniej będą musieli oddać część, lub nawet wszystkie szczeniaki, kiedy tylko będą mogły zostać odebrane matce. Jednak przez myśl im nie przeszło, że wszystko potoczy się w taki sposób.

Według weterynarza, który badał ciężarną suczkę na świat miało przyjść sześć szczeniąt. Laura i Mark Marshallowie pogodzili się z tym, choć wiedzieli, że z pewnością nie będą mogli wszystkich zatrzymać. Bacznie obserwowali swojego ulubieńca, jednak ciąża przebiegała prawidłowo i nie było powodów do niepokoju. Gdy w końcu Roxy - bo tak miała na imię suczka - zaczęła rodzić, wszyscy oniemieli. Szczeniaków było znacznie więcej, niż spodziewali się tego opiekunowie. 

Pies był ich oczkiem w głowie. Niedługo później mieli ich znacznie więcej

Laura i Mark Marshallowie mieszkają w Preston w Wielkiej Brytanii. Sytuacja, która im się przydarzyła, jest tak wyjątkowa i niezwykle rzadko spotykana na świecie, ze postanowili podzielić się z nią w mediach społecznościowych.

- Badanie pokazało sześć szczeniąt i pomyślałem, ze to świetna wiadomość. Byłem z tego zadowolony. (...) Usłyszeliśmy hałas, zeszliśmy więc na dół i zobaczyliśmy Roxy, ukrywającą się za sofą. Położyliśmy ją z powrotem na łózko i wróciliśmy na górę - relacjonuje właściciel psa, cytowany przez TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Poród trwał długo, a kilka godzin później szczeniaków było aż szesnaście. To ogromna i zadziwiająca liczba, choć okazuje się, że nie rekordowa w Wielkiej Brytanii. Kilka lat temu rottweiler urodził osiemnaście szczeniaków, lecz jeden przyszedł na świat martwy, drugi zaś skonał dwa dni później.

Weterynarze są zgodni co do tego, że suczka miała ogromne szczęście, iż w ogóle przeżyła poród. Wiele osób nie może wprost uwierzyć, że tak wiele szczeniąt pojawiło się w jednym miocie, jednak naprawdę zadziwiające będzie, jeśli wszystkim uda się przeżyć. Jest to naprawdę ewenement na wielka skalę. Tymczasem małżeństwo Marshallów musi poradzić sobie z niespodziewanie licznym potomstwem swojego ukochanego pupila.

(źródło: SCREEN / Dailymail)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej był wzruszający. Pożegnały ją niezwykłe osoby
  2. Partner Agnieszki Fitkau-Perepeczki był młodszy od niej o 41 lat!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: TVN

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News