Jak wygląda mix psa rasy husky i corgi? Najsłodszy kundelek świata!

Jak wygląda mix psa rasy husky i corgi? Najsłodszy kundelek świata! Źródło: Screenshot z youtube.com/gardea23

Pies Husky może zostać skrzyżowany z Corgi, choć mało osób zdaje sobie z tego sprawę. Pozwalają na to ich podobne genotypy. Internauci są zaskoczeni, połączenie obu ras bowiem dało niesamowity efekt. Urokliwe zdjęcia z psiakami trafiły do internetu i podbiły miliony serc.

Pies Corgi jest jedną z tych ras, które momentalnie podbiły Internet i zdobyły serca użytkowników. Nie inaczej było z psami Husky, które także są uwielbiane przez wszystkich fanów czworonogów. Psy te, szczególnie na Zachodzie, zdobyły ogromną popularność i często to właśnie one stają się wyborem swoich nowych właścicieli, o czym świadczyć mogą dziesiątki ich zdjęć codziennie udostępnianych na portalach społecznościowych. 

Okazuje się, że oba urocze psy można ze sobą skrzyżować. Wówczas obie rasy tworzą przeuroczą kombinację, która zdobyła ogromną popularność w sieci. Kundelki te powalają na kolana i wzbudzają powszechny zachwyt. 

Pies "Horgi" to nowa rasa?

Skrzyżowanie dwóch ras psów, czyli Husky oraz Corgi nie należy wcale do intrygujących nowości, jednak zupełnie nowa rasa dopiero niedawno zdobyła uznanie internautów. Horgi - bo tak nazywa się krzyżówkę psów Husky i Corgi, od teraz wiodą tryumf w sieci w kwestii najbardziej uroczych zwierząt.

Małe Horgi charakteryzują się przede wszystkim swoimi krótkimi łapami, które, jak łatwo się domyślić, pochodzą od Corgów. Kolor sierści, a także oczy i charakterystyczne uszy natomiast pochodzą od Husky, co w połączeniu daje niesamowity efekt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli chodzi o temperament piesków, to odziedziczyły go połowicznie z obu ras. Mały Horgi w towarzystwie innych Horgów będzie dominował o swoją pozycję. Z drugiej strony ich ruchliwość będzie lekko stonowana, bowiem małe Corgi są nadzwyczaj wesołe i skore do zabawy - tak, jak Husky, ale tym drugim brakuje nieco ogłady, w którą jednak usposobione zostały Horgi.

Psy uwielbiają dzieci, które z całą pewnością odwzajemniają to uczucie, co wyraźnie zaobserwować można na licznych filmach, na których z małymi zwierzątkami chętnie bawią się nawet bobasy. Małe Horgi dzięki swojej cierpliwości są w stanie znieść wiele, nawet nieumyślne bolesne szarpnięcie za ogon, dzięki czemu są świetnymi towarzyszami dorastających pociech. 

Fot. screen shot z Husky Shepherd

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Wstrząsająca informacja TVP. Trwa dochodzenie przeciw żonie zabitego Adamowicza
  4. Dumny Andrzej Duda przekazał radosną nowinę dot. córki. Do Pałacu napływają gratulacje z całej Polski
  5. Kwota emerytury abp Głódzia poraża. Oszałamiające pieniądze
  6. W mediach Rydzyka doszło do ataku na produkcję Sekielskiego. Plaga pedofilii w Kościele nazwana wymysłem medialnym

Źródła: Merdacz / Husky Shepherd

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News