Dziewczyna do chłopaka: "Albo piesek, albo ja". Odpowiedział tak, że zwaliło nas z nóg

Dziewczyna do chłopaka: "Albo piesek, albo ja". Odpowiedział tak, że zwaliło nas z nóg Źródło: Wikipedia

Pies najczęściej jest najlepszym przyjacielem rodziny. Wielokrotnie zdarza się, że rodziny decydują się na przygarnięcie pupila, o którego mogą dbać, by ten po czasie dostarczył im wiele chwil radości. Jeden z mężczyzn musiał jednak stanąć przed ważnym wyborem.

Pies przeważnie daje dużo radości i jest powodem do wielkiego szczęścia, ale okazuje się, że nie każdy ma takie zdanie. Dla niektórych zwierzę stanowi spore zmartwienie i jest powodem do wielu kłótni. Przekonał się o tym mężczyzna, który musiał stanąć przed poważnym wyborem w związku ze swoim pupilem, o którego przez lata dbał.

Okazało się, że odpowiedź mężczyzny na bardzo nietypowe słowa jego dziewczyny była wyjątkowo zaskakująca. Z pewnością nie każdy zachowałby tyle spokoju słysząc je. Tych, którzy słyszeli o tej historii, wyjątkowo wzruszyła wypowiedź mężczyzny, który zachował się tak, jak powinien to zrobić prawdziwy przyjaciel. Warto poznać jego historię.

Pies przyczyną kłótni pary

Pewna kobieta nie potrafiła znieść tego, że jej partner jest bardzo przywiązany do suczki, którą adoptował kilka lat temu. Nie ukrywał on, że jego zwierzę jest ważną częścią jego życia i nie ma zamiaru przed nikim go ukrywać. Mężczyzna był bardzo zdziwiony, gdy jego ukochana powiedziała mu, że musi wybrać: "Albo ja, albo pies".

Wiele osób w takiej sytuacji nie potrafiłoby sobie poradzić i podjąć dobrej decyzji. Właściwie należy przyznać, że dobre rozwiązanie tego problemu nie istnieje, bo każda opcja będzie powodować ból związany z odejściem kogoś ważnego. Po czasie spędzonym na przemyśleniach w końcu doczekaliśmy się apelu zdesperowanego partnera kobiety. 

Swoje ogłoszenie mężczyzna umieścił na portalu społecznościowym. W błyskawicznym tempie stało się ono bardzo popularne, reagować na nie zaczęli użytkownicy z całego świata, których wyjątkowo rozbawiła odpowiedź zamieszczona w Internecie.

Pies doprowadzi do rozstania?

- Moja dziewczyna nie lubi mojej małej damy beagle, która wabi się Molly. Muszę w związku z tym poszukać dla niej nowego domu. Ma nieskazitelny rodowód i pochodzi z dobrej rodziny. Była ze mną cztery lata. Bardzo lubi się bawić, jest rozpieszczona, a jej zachowanie nie zawsze jest idealne. Sierść wymaga pielęgnacji i to samo dotyczy łapek, które zawsze muszą dobrze wyglądać - czytamy w ogłoszeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Czasami płacze całą noc, a potem, gdy jestem w pracy, śpi w ciągu dnia. Jej posiłki muszą być zawsze najlepsze i najdroższe. Ale gdy wracasz z pracy po ciężkim dniu, nigdy cię nie powita w drzwiach. Nie okaże ci też bezwarunkowej miłości, gdy tego potrzebujesz. Co prawda nie gryzie, ale potrafi być złośliwa jak diabli! - pisze mężczyzna.

- A więc: czy ktoś jest zainteresowany moją 30-letnią, egoistyczną, zarozumiałą, kłamliwą i zaślepioną pieniędzmi dziewczyną? Ja i mój piesek chcemy się jej pozbyć, tak szybko, jak to tylko możliwe! - kończy swój list właściciel czworonoga, który nie ma zamiaru oddawać swojego zwierzaka. Wygląda na to, że pies może być spokojny o swoją przyszłość, a kobietę czekała surowa kara za jej zachowanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  2. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  3. Tata nie żyje. Cierpiał
  4. Gigantyczny tatuaż syna Martyniuka przeraża fanów. Tego nikt się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]
  5. "Szajs, dno i metr mułu". Kompromitacja aktorki "M jak miłość"
  6. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo

źródło: Wiesz.net.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News