Pies czuwał przy zwłokach swojego pana. Kiedy policja próbowała go zabrać, wściekł się

Pies czuwał przy zwłokach swojego pana. Kiedy policja próbowała go zabrać, wściekł się Źródło: fot. twitter.com/Alejandro Villalvazo

Pies nazywany jest najlepszym przyjacielem człowieka. Ten czworonóg bez wątpienia udowodnił swoje przywiązanie i wierność do właściciela.

Pies często kocha człowieka miłością bezgraniczną. Nawet jeżeli zrobimy naszemu czworonogowi krzywdę, to ten wbrew logice nas nie zostawi. Często można wręcz usłyszeć, że psy są o wiele bardziej wierne i lojalne niż ludzie i dosłownie nie zasługujemy na uczucie, jakim nas darzą. Bez wątpienia można znaleźć wiele przypadków, kiedy człowiek zachował się w sposób karygodny i bestialski względem zwierzęcia. Jednak dzisiaj opowiemy o sytuacji, kiedy to pies nie zostawił swojego właściciela nawet po śmierci.

Pies chciał być przy swoim właścicielu nawet po jego śmierci

Do tragicznego wypadku doszło w meksykańskim mieście Montemorelos, położonego w stanie Nuevo Leon. Przy torach kolejowych został znaleziony martwy mężczyzna, u którego boku wiernie trwał pies. Miejscowi, którzy znali zmarłego twierdzą, że czworonóg towarzyszył mu przez wiele lat. Widać, że przez ten czas pies bardzo przywiązał się od niego.

Pies utrudniał służbom pracę

Oczywiście na miejsce zostały wezwane wszystkie odpowiednie służby wraz z policją oraz ratownikami. Niestety dla mężczyzny było już za późno na pomoc. Jednak podczas procedur na miejscu zdarzenia pojawiły się dość poważne kłopoty. Wszystko dlatego, że pies za nic nie chciał opuścić ciała 57-letnego Victora Reyna Vazqueza.

Doszło nawet do tego, że pies chciał ugryźć jednego z policjantów, który próbował odsunąć go od ciała. Zdjęcia czworonoga siedzącego przy ciele bardzo szybko obiegły niemalże cały Internet wywołując falę wzruszenia wśród internautów. Wiele osób wprost nie mogło uwierzyć w tak gigantyczne przywiązanie zwierzęcia do człowieka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Pies, wierny aż do śmierci, na straży obok ciała swego pana - pisze dziennikarz Alejandro Villalvazo.

 - Dobrze mówi powiedzenie: im lepiej znam ludzi, tym bardziej kocham mojego psa - odpowiedział internauta.

 - Pies cie nigdy nie zostawi w przeciwieństwie do człowieka - czytamy.

Wedle ustaleń policji mężczyzna najprawdopodobniej spożywał alkohol w pobliżu torowiska, a następnie został potrącony przez nadjeżdżający pociąg. Mają na to wskazywać między innymi liczne złamania.

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Justyna Żyła znowu pierze brudy w telewizji. Alimenty, rozwód i kradzież 20 tysięcy
  4. Wstrząsająca wizja Jackowskiego o ogromnej katastrofie. Nie żyje 150 osób
  5. Dowbor oszalała? Ujawniono treść jej testamentu, będziecie w szoku, kto dostanie majątek
  6. Magda Gessler dopiero teraz opowiedziała o koszmarnej tragedii. Straciła dziecko

 

źródło: TVN 24

Następny artykuł