Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Kilka sekund później doszło do tragedii

Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Kilka sekund później doszło do tragedii Źródło: unsplash.com/Lucas Ludwig

Pies w jednej chwili rzucił się biegiem w stronę dzieci spędzających czas na zabawie. Robiły to przed domem, by mama mogła mieć na nie oko. Nie potrafiła przewidzieć tragedii, która rozegrała się kilka sekund później. To był najgorszy widok w jej życiu.

Pies rasy pitbull, gdy tylko zauważył dzieci, natychmiast rzucił się w ich stronę. Szarżował na nie tak szybko, ile tylko miał sił w nogach. Nieświadome niczego kilkulatki nadal spokojnie się bawiły, ale już kilka chwil później rozległ się krzyk i płacz.

Pies rzucił się w kierunku dzieci

Oriley i Orion spędzali dzień jak zwykle - spokojnie bawili się przed domem w zasięgu wzroku mamy. W jednej chwili w ich kierunku zaczął biec 8-miesięczny pitbull. Zwierzak wabiący się Zeus nie miał zamiaru się zatrzymać. Kilka sekund później na oczach mamy i dzieci stało się najgorsze - nigdy nie zapomną, jak pitbull dopadł pyskiem do ziemi i zaczął coś szarpać, skomleć i piszczeć.

Widok był straszny. Okazało się, że pies rzucił się na jadowitego węża koralowego i aby ochronić życie dzieci przybiegł tak szybko, jak tylko mógł. Pierwszy zauważył czyhające niebezpieczeństwo i podjął ryzyko. Niestety, podczas walki z wężem został 4 razy ukąszony. Kiedy tylko jego właściciele zauważyli, że jest z nim coś nie tak, zawieźli go do weterynarza.

Pitbull oddał życie za maleńkich chłopców

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies krótko po zdarzeniu incydencie padł na ziemię i zaczął mocno dyszeć. Właściciele widzieli, że jego oczy wyglądają nienaturalnie i są mocno wytrzeszczone. Wczesnym wieczorem pitbull znalazł się u lekarza, lecz nie udało się go uratować. Dawka jadu, którą otrzymał była bardzo duża, a trucizna zdążyła już mocno rozprowadzić się po jego ciele. Gary, właściciel pitbulla i ojciec dzieci powiedział, że to było najbardziej traumatyczne przeżycie, jakiego doświadczył.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Rodzice i dzieci postanowili podjąć trudną decyzję i pożegnać osobiście swojego ukochanego zwierzaka. Wiedzieli, że nie będzie już dla niego ratunku. Zeus zmarł następnego ranka, o 6:30. Byli przy nim wszyscy bliscy członkowie rodziny oraz jego matka, Sega.

- Nie możemy się pozbierać. Oddał życie, aby chronić naszego syna. Jestem mu na zawsze wdzięczny. Pitbulle są najbardziej lojalnymi psami, jakie znam, a miałem w swoim życiu wiele zwierząt - mówił poruszony Gary.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w pośpiechu wycofuje wadliwy produkt. Stwarza ZAGROŻENIE DLA ŻYCIA!
  2. Zdradzał swoją żonę od lat. Gdy dostał list od byłej kochanki, zemdlał
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

Źródło: Metro

Następny artykuł