Pies na spacerze nagle wyczuł dziwną rzecz. Jego właściciel nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy zwierzak rzucił się w konkretnym kierunku

Pies na spacerze nagle wyczuł dziwną rzecz. Jego właściciel nie mógł uwierzyć własnym oczom, kiedy zwierzak rzucił się w konkretnym kierunku Źródło: pxfuel.com/Creative Commons Zero - CC0

Pies podczas spaceru ze swoim panem zaczął wesoło biegać, a potem z zacięciem aportować patyki. W pewnej chwili niespodziewanie przystanął, a potem zerwał się z miejsca. Zauważył coś niewytłumaczalnego.

Pies nie reagował na krzyki właściciela, więc ten pobiegł za nim. Przez gałęzie dostrzegł coś, co nawet mu się nie śniło. Tego zjawiska do tej pory nie udało się naukowo wytłumaczyć.

Pies nagle pobiegł w nieznanym kierunku. Mężczyzna stał się świadkiem zjawiska nie z tej ziemi

Pewien Rosjanin wybrał się ze swoim psem Tarzanem na spacer. Mając do dyspozycji sporą przestrzeń, postanowił poćwiczyć z czworonogiem aportowanie. Jednak w pewnym momencie pies zignorował jego wołania i prośby o przyniesienie patyka. Zainteresowało go coś całkowicie innego i z miejsca zerwał się w tylko sobie znanym kierunku. Właściciel pobiegł za nim z nadal włączoną kamerą w telefonie.

Mężczyzna pobiegł w krzaki. W pewnej chwili przystanął, zauważył kogoś za gąszczem gałęzi. Jego oczom ukazał się widok dosłownie nie z tej ziemi - w powietrzu, dobre kilka metrów nad ziemią, unosi się dziewczynka w czerwonej kurtce. Jej poczynaniom przypatruje się jej mama, być może babcia, stojąca w pomarańczowej kurtce. Wyraźnie widać, że dziecko nie dotyka nogami ziemi i zdaje się być oswojone z sytuacją. Nie panikuje, ani nie płacze.

Czy coś takiego jest w ogóle możliwe?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Naukowcy do tej pory spierają się o możliwość wywołania zjawiska lewitacji - według niektórych jest to możliwe, inni uważają, że wszystkie nagrania przedstawiające to zjawisko są oszustwem. Co ciekawe, są świadkowie, którzy widzieli unoszące się osoby tuż obok nich i są przekonani, że te osoby na pewno nie używały do tego żadnych sztuczek. Do tego grona zalicza się na przykład ojciec Pio, św. Maria Franciszka Kozłowska czy też Władysław z Gielniowa.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany polski aktor wziął ślub w Sylwestra. Ale to nie wszystko - świętuje 7 rok trzeźwości
2. Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego

Wideo z nagraniem lewitującej dziewczynki w tej chwili ma na koncie prawie 4 miliony wyświetleń i tysiące udostępnień. Internauci są podzieleni na dwa obozy - jedni uważają, że być może jeszcze gdzieś na świecie żyją "czarownice" potrafiące lewitować lub unosić w ten niewytłumaczalny sposób innych, z kolei inni sądzą, że to podrobione nagranie. Dziwią się, że mężczyzna akurat w takim momencie zdecydował się  zacząć nagrywać aportującego psa, by tuż za krzakiem dokonać dziwnego odkrycia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Wyższe kary dla kierowców już OD DZISIAJ! Zapomnisz, zapłacisz 5200 zł mandatu
  3. Różowy lateksowy motyl był tylko początkiem. Dopiero druga kreacja Maryli Rodowicz sprawia, że szczęki opadają
  4. Mama wysłała 16-latkę na mszę. W głowie się nie mieści, co robiła na mszy, najgorsze jednak przyszło potem
  5. Beata Kozidrak zaszalała na Sylwestrze. Pokazała co ma najlepsze bez żadnych oporów, nie przeszkadzało jej zimno

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News