Pies ukrył się na zdjęciu
reddit.com Find the Sniper
Irmina Jach - 31 Maja 2020

Na zdjęciu skrył się uroczy jamnik. Pozornie proste zadanie przysporzyło dużo problemów internautom

Pies, który ukrył się na tym zdjęciu, stał się obiektem poszukiwań wielu internautów. Czysty, wysprzątany pokój przedstawiony na fotografii jest teoretycznie miejscem, w którym nie ma zbyt wielu kryjówek. Tymczasem uroczego jamnika nie mogą znaleźć nawet jego właściciele. To proste zdanie przysparza wielu problemów. Widzisz ukrytego pieska?

Zagadka z ukrytym jamnikiem przyciągnęła uwagę internautów z całego świata. Wiele osób próbuje odnaleźć na zdjęciu ukrytego psa. Udaje się to tylko najbardziej spostrzegawczym. Mimo pozornego braku kryjówek, jamnik doskonale poradził sobie ze znalezieniem miejsca, w którym nie dostrzeże go ludzkie oko. Mały czworonóg świetnie opanował umiejętność niepostrzeżonego znikania. Potrafisz go odnaleźć?

"Senior w Koronie" emeryturaSenior pokazał wycinek swojej emerytury. Łzy same napływają do oczu, nie da się przeżyćCzytaj dalej

Pies znalazł doskonałą kryjówkę

Niedawno pokazywaliśmy wam kryjówkę, którą wybrał dla siebie mały puchaty piesek. Dziś w jego ślady poszedł jamnik, który do ukrycia się wykorzystał cechującą go inteligencję i zdolność tropienia. Fotografia opublikowana przez jednego z użytkowników portalu Reddit to doskonałe ćwiczenie sprawności umysłu i spostrzegawczości. Żeby znaleźć psa, trzeba solidnie wytężyć wzrok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

PomidoryKanapka z pomidorem i ogórkiem to bardzo zły pomysł. Eksperci ostrzegają, jedno z nich trzeba wyrzucićCzytaj dalej

Internauci, którym udało się odnaleźć jamnika, zgodnie stwierdzili, że kryjówka wybrana przez psiaka jest naprawdę imponująca. W doskonałym kamuflażu pomogło mu specyficzne umaszczenie sierści. Dzięki niemu idealnie zlewa się z otoczeniem. Zagadka nie jest tak łatwa, jak pozornie mogłoby się wydawać.

Gdzie skrył się jamnik?

Pokój, który widzimy na zdjęciu, pozornie nie skrywa zbyt wielu tajemnic. Czysta, jasna wykładzina, jasna kanapa i meble z naturalnego drewna dają wrażenie harmonii i porządku. Włączony telewizor nie przyciągnął uwagi zwierzaka, który, wnioskując po miejscu, w którym się znajduje, ceni sobie spokój i ciszę.

Wątpliwości może budzić jedynie bałagan na jednym ze stolików. Na blacie widzimy kartonowe paczki, ubrania i wiele innych przedmiotów. Myślicie, że pies postanowił wybrać kryjówkę na wysokości? Koniecznie musicie to sprawdzić. Może okaże się, że to dobry trop?

Jamnik nie wybrał jednak tak przewidywalnego miejsca. Internauci są pod wielkim wrażeniem sprytu zwierzęcia. Po wielu minutach przypatrywania się zdjęciu, zdradza go tylko delikatny blask, który słońce tworzy na jego pyszczku. Jest to jednak tak mały szczegół, że łatwo go przeoczyć. Zauważą go tylko wyjątkowo spostrzegawcze osoby.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważna zmiana dla emerytów już od 1 czerwca. Wielu dostanie dodatkowe pieniądze

2. Warszawa: Autobus rozerwał się w trakcie jazdy. Niepokojące doniesienia ze stolicy, do szpitala trafiła jedna osoba

Czy udało ci się znaleźć jamnika? Jeśli nie, mamy dla ciebie małą podpowiedź. Szukając psiaka, unikaj jasnych miejsc. Biały dywan nie jest dobrym miejscem na kryjówkę dla brązowego psiaka. Zdecydowanie łatwiej jest mu wtopić się w ciemniejsze elementy. Jeśli dalej nie udało ci się znaleźć jamnika, spójrz na rozwiązanie. Czworonóg postanowił trzymać się znanego przysłowia - najciemniej pod latarnią - i wybrał miejsce, które wcale nie jest ukryte. Czy teraz zagadka wydaje ci się prostsza?

Pies ukryty na zdjęciu rozwiązanie

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy jest coś lepszego niż słodkie kotki? Aż chce się je wyściskać
  2. Kupili szczeniaka w sieci za tysiąc złotych. Kilka godzin później podjęli okropną decyzję
  3. Rząd zniósł zakaz, wszystko miało ruszyć 6 czerwca. Rzeczywistość jest zupełnie inna, wielkie rozczarowanie dla wielu Polaków
  4. Co za widok. Agnieszka Chylińska zaskoczyła fanów, w podobnej odsłonie nikt jej jeszcze nie widział
  5. Żona Piotra Adamczyka miała wypadek. Poruszające zdjęcie pojawiło się w sieci
  6. 100 tys. ludzi musiało uciekać z domów, żywioł uderzył bez litości. Dramatyczne doniesienia ze świata

Stacey Tomlinson ma traumęZostała sama z dwiema córkami, nagle w środku nocy do jej domu wtargnęło dwóch mężczyzn. Wtedy wszystko się zmieniłoCzytaj dalej

Źródło: Reddit

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News