Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób

Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób Źródło: .

Pies brawurowo poradził sobie z niebezpiecznym przestępcą. Wszystko zostało nagrane, a widok zwyczajnie odbiera mowę. Czworonóg nawet przez chwilę nie obawiał się nieznajomego mężczyzny.

Pies to zwierze nie tylko przyjacielskie czy towarzyskie, ale i pomocne. Te czworonogi niejednokrotnie wykazują się niebywałymi umiejętnościami, o których nikt wcześniej nie miał nawet pojęcia i korzystają z nich w sytuacjach kłopotliwych dla nich samych lub dla ich ukochanego pana. Okazuje się, że komendy "siad" czy "aport" nie są jedynymi, jakie psiaki potrafią opanować do perfekcji. Zwierzak, o którym chcemy wam opowiedzieć udowodnił, że w zakres talentów może wchodzić również zatrzymywanie przestępcy. 

Pies w niesamowity sposób zatrzymał przestępcę. Nagranie ścina z nóg 

Psiak imieniem Duke od dawna służył w policji z miasta Corona leżącego na terenie amerykańskiego stanu Kalifornia. Nim oczywiście mógł wstąpić do czworonożnej służby musiał przejść szereg szkoleń i testów, aby udowodnić, że świetnie sprawdzi się w powierzonej mu roli. Zwierzak był wręcz perfekcjonistą w swoim fachu, a jedna z ostatnich akcji z z jego udziałem tylko to potwierdziła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Funkcjonariusze, którzy właśnie stanęli oko w oko z poszukiwanym od dawna przestępcą musieli działać szybko, by niebezpieczny mężczyzna nie zdołał uciec. W tym celu zastosowali K-9, czyli wsparcie psów policyjnych oraz gumowe pociski wystrzelone w kierunku jego samochodu. Gdy jeden z pocisków rozbił szybę kierowcy Duke zrobił coś niebywałego. Bez wahania wskoczył do środka, nie zważając nawet na leżące wokół szkło. Zaatakował mężczyznę w taki sposób, by nie wyrządzić mu krzywdy, jednak na tyle skutecznie, że przestępca nie miał już żadnych szans, a jedyne co mu pozostało to oddać się w ręce władz. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo
2. Prawda o śmierci Anny Jantar jest inna? Tragiczne wydarzenia wyszły na jaw po latach

Na szczęście całe zdarzenie zostało nagrane, a krótki film opublikowano na Twitterze, dzięki czemu internauci z całego świata mogą podziwiać odwagę Duke'a. Wideo obejrzało już ponad 5 milionów osób, a pod postem pojawiły się same słowa podziwu. Nie trudno się temu dziwić, bowiem takie zachowanie psów nie zdarza się często. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Od 1 stycznia nowe, surowe przepisy dla kierowców. Już tworzą się kolejki tych, którzy chcą uniknąć kary
  3. Pozując do zdjęcia z rodzicami syn Królikowskiego nie wiedział, że dziś będzie tak źle. Poruszająca, mało znana fotka
  4. Smutne ostatnie chwile Kobuszewskiego. Fakty, które ujawniono są wstrząsające
  5. Wielkie zmiany przed Sylwestrem z Polsatem. Zaskakujące wiadomości

Źródło: twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News