Jelenia i psa połączyło szczere uczucie. Właścicielka zobaczyła, jak się zabawiają i natychmiast zaczęła nagrywać

Jelenia i psa połączyło szczere uczucie. Właścicielka zobaczyła, jak się zabawiają i natychmiast zaczęła nagrywać Źródło: Youtube / isobel springett

Pies obdarzył jelenia szczerym uczuciem. Kiedy dziki zwierzak pojawił się w ich domu, od razu zostali najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego dnia kobieta przyłapała ich na niecodziennej zabawie i chwyciła za kamerę.

Pies nie miał żadnych oporów, by zamieszkań z jeleniem pod jednym dachem. Kobieta początkowo obawiała się zostawić zwierzęta same, one jednak obdarzyły się głębokim uczuciem. Właścicielka od razu chwyciła za kamerę, gdy zobaczyła, w jaki sposób okazują sobie miłość.

Pies pokochał jelenia z wzajemnością

Isobel Springett znalazła zbłąkanego jelenia, kiedy była w odwiedzinach u swojej matki. Zwierzak niestety nie mógł tam zostać, więc kobieta zajęła się nim i przygarnęła go pod swój dach. Wcześniej była już właścicielką psa, suczki Kate, więc obawiała się ich spotkania. Nie są to gatunki, które na co dzień żyją obok siebie. Spodziewała się, że pierwotne instynkty jej psa wezmą górę i Kate nie będzie w stanie współdzielić domu z jeleniem. Nie miała pojęcia, że zwierzaki z taką łatwością się dogadają. Szybko połączyła ich wspaniała przyjaźń, a nawet głębokie uczucie.

Pies traktuje jelenia jak najlepszego przyjaciela

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy pewnego dnia Isobel przyłapała ich na zabawianiu się, szybko chwyciła za kamerę i wszystko nagrała. Film opublikowała w serwisie YouTube. Widać na nim, jak Kate i jelonek radośnie biegają po łące. Zwierzaki ganiają się i szturchają, ale absolutnie nie są wobec siebie agresywne. Widać, że łączy je szczere uczucie. Na koniec nagrania można zobaczyć, jak wspólnie odpoczywają na posłaniu. Jelonek przytula się do suczki, która liże go po sierści, a później kładzie głowę na jej łapach i spokojnie zasypia.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Nagranie robi furorę w sieci, rozprzestrzeniło się w ekspresowym tempie, a internauci są zachwyceni tą nietypową, zakochaną parą. Ich międzygatunkowa przyjaźń jest dla nich dowodem na to, że miłość to najsilniejsze uczucie. W tym przypadku jest nawet mocniejsze, niż naturalne instynkty. 


YouTube / isobel springett

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anita szykowała się do ślubu, ale wtedy pojawiła się porażająca diagnoza. Najgorsze były słowa lekarza, złamały jej serce
  2. Szykują się ważne zmiany, będzie limit na płacenie gotówką. Ustalono kwotę, której nie będzie można przekroczyć
  3. Córka wyjawiła ojcu największy sekret. W zemście bezlitośnie ją zgwałcił
  4. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł