Państwo młodzi rozpoczęli pierwszy taniec, kiedy nagle dołączył do nich pies. Goście weselni przecierali oczy ze zdumienia (WIDEO)
Karol Zaborowski - 30 Sierpnia 2019

Państwo młodzi rozpoczęli pierwszy taniec, kiedy nagle dołączył do nich pies. Goście weselni przecierali oczy ze zdumienia (WIDEO)

Pies biorący udział w weselu to bez wątpienia niecodzienny widok, a co dopiero powiedzieć o psie tańczącym podczas pierwszego tańca pary młodej.

Pies to dla wielu osób pełnoprawny członek rodziny, a przecież swoich najbliższych nie można zostawiać zamkniętych w domu. Tym bardziej podczas jednego z najważniejszego dni w naszym życiu, którym bez wątpienia jest ślub. Właśnie z takiego założenia wyszła Nicole oraz jej mąż Seth. Para wzięła ślub na początku miesiąca, a ich wesele bardzo szybko stało się prawdziwą internetową bombą.

Wszystko za sprawą ich ukochanej suczki, która ma na imię Eva. Pies nie tylko był obecny podczas całej zabawy, ale przede wszystkim odegrał w weselu niezwykle istotną rolę. Co więcej, występ Evy został umieszczony w Internecie, gdzie zrobił prawdziwą furorę.

"Mam talent" i wyjątkowa uczestniczka16-latka zaczęła śpiewać na castingu do "Mam talent", a jurorom opadły szczęki. Dawno nie słyszeli niczego tak pięknego, od razu wcisnęli złoty przyciskCzytaj dalej

Pies zatańczył na weselu

Ciężko w to uwierzyć, ale właśnie tak było. Eva postanowiła dołączyć do całej zabawy i zaprezentowała swój taniec na środku parkietu, chociaż suczka wybrała na ten popis bardzo specyficzny moment. Wszystko dlatego, że pies dołączył do swoich właścicieli podczas ich pierwszego tańca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przepowiednie 2019Już niedługo w Polsce mają się dziać straszne rzeczy. Jasnowidz Jackowski nie może dłużej milczećCzytaj dalej

Zebrani wokół goście nie mogli uwierzyć w to, co widzą i przecierali oczy ze zdziwienia. Zapewne, gdyby nie nagranie, które umieściła jedna z uczestniczek zabawy, to ktoś mógłby im zwyczajnie nie uwierzyć. Chociaż sama autorka nagrania wcale nie dziwiła się temu, że na weselu obecna jest Eva, ani temu, że suczka postanowiła zatańczyć wraz ze swoją rodziną. Jest doskonale świadoma, jak wielka więź ich łączy, ale i tak taniec Evy wzruszył ją do łez.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły zwrot akcji ws. śmierci Piotra Woźniak-Staraka. Prokuratura wydała oficjalny komunikat
2. Ile zarabiał Piotr Woźniak Starak? Zarabiał fortunę, w pełni zasłużenie

- Nie było dla nas zaskoczeniem, że Eva pojawiła się na ceremonii. Nicole i Seth bardzo ją kochają – ona jest ważnym członkiem ich rodziny. Nie spodziewałam się jednak, że Eva stanie się gwiazdą tego wieczoru! Nie miałam pojęcia, że coś takiego się stanie. To było tak urocze, że do moich oczu od razu napłynęły łzy - przyznała autorka filmu.

Wszyscy zebrane na weselu osoby bez wątpienia nie zapomną tego wzruszającego widoku i nie ma się im co dziwić. Podobnego zdania jest już ponad milion internautów, którzy również zobaczyli to nagranie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na jaw wyszła tajemnica Piotra Woźniaka-Staraka. Tylko garść Polaków o tym wiedziała. Zbieramy szczęki z podłogi
  2. Tłumy gwiazd na pogrzebie Woźniaka-Staraka. Padły poruszające słowa: ''Nie mam już serca''. Wszyscy płakali
  3. Wiadomo, kim są ofiary wybuchu w Warszawie. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. Lekarz odbierał poród trojaczków. Przy drugim dziecku nie mógł uwierzyć własnym oczom. Miał do czynienia z wyjątkowo rzadkim przypadkiem
  5. Drugi dzień pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka. Zebrani spojrzeli w niebo i ujrzeli jego rodzinę

TataTata zgwałcił swojego 6 letniego synka razem z kolegami. Dziecko milczało, żeby ojciec nie poszedł do więzieniaCzytaj dalej

źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News