Pies był agresywny
Kochamy zwierzaki
- 29 Listopada 2019

Bezdomny pies był agresywny wobec wszystkich. Wtedy zdecydowali się na ryzykowny krok, ale finału nikt nie przewidział

Bezdomny pies nie pozwolił się do siebie zbliżyć i natychmiast reagował agresją. Pewna kobieta i jej przyjaciel zdecydowali się na bardzo ryzykowny krok, by móc zbliżyć się do czworonoga. Takiego finału nikt się nie spodziewał.

Pies błąkał się po okolicy od pewnego czasu i nie pozwalał się do siebie zbliżyć nawet na krok. Zwierzak był skrajnie wygłodzony i wychudzony, dlatego też z każdym dniem malały szanse na uratowanie mu życia. Dopiero dwójka przyjaciół zdecydowała się zaryzykować zdrowie i życie, byleby tylko zbliżyć się do czworonoga. Finał tej historii jest niesamowity.

Pies nie chciał nikomu zaufać

Kiedy Amanda i jej przyjaciel Dylan dowiedzieli się, że po okolicy błąka się bezdomny pies, natychmiast zdecydowali się mu pomóc. Problem jednak polegał na tym, że zwierzak reagował agresją na każde zbliżenie do niego. Nawet gdy Amanda chciała go nakarmić, to w dalszym ciągu zwierzak nie pozwolił się dotknąć. Bezdomne zwierzę nie chciało nikomu zaufać.

Syn umarł po trzech godziachSynek umarł zaledwie po 3 godzinach. Mama miała w sobie siłę na niezwykły gest, łzy same cisną się do oczuCzytaj dalej

Przyjaciele obmyślili sprytny plan

Amanda i Dylan nie mogli pozwolić na to, aby zwierzak umarł z wyczerpania. Przyjaciele obmyślili sprytny, ale ryzykowny plan. Kobieta położyła się przy drodze, w zasięgu wzroku czworonoga i udawała ranną, która potrzebuje pomocy. Bezdomny pies bacznie obserwował zachowanie dziewczyny, jednak nie miał zamiaru się do niej zbliżyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Test opowie o osobowości.Przyjrzyj się dokładnie obrazkowi. Oko, które wybierzesz, mówi bardzo dużo o Twojej osobowościCzytaj dalej

Wtedy Amanda postanowiła, że będzie powoli czołgać się w kierunku zwierzaka. Kobieta robiła to bardzo powoli, a cała droga do czworonoga, która liczyła zaledwie kilkadziesiąt metrów, zajęła jej godzinę. Chociaż dziewczyna była już bardzo blisko psa, ten w dalszym ciągu nie dał się dotknąć. Dopiero po kolejnej godzinie Amandzie udało się przytulić do zwierzaka.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje legenda. Miał zaledwie 31, okoliczności jego śmierci budzą przerażenie
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Wtedy też zwierzak poczuł, że nikt nie chce zrobić mu krzywdy. Wygląda na to, że pies został wcześniej bardzo skrzywdzony przez ludzi i wolał przebywać sam, ryzykując przy tym utratę życia. Poprzedni właściciele czworonoga w dalszym ciągu są poszukiwani. Jeśli jednak nikt się po niego nie zgłosi, wolontariusze pomogą mu znaleźć nowy i kochający dom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Kalczyńska pokazała swój piętrowy dom. Widok luksusowych wnętrz powala, gwiazda "DDTVN" pławi się w bogactwie
  2. Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze
  3. Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają
  4. Finał "Mam talent" zaskoczył wszystkich widzów. Poznaliśmy zwycięzce, wielu się nie spodoba
  5. Słowa, które Przybylska wypowiedziała do przyjaciółki przed śmiercią. Po latach ujawniono ich treść
  6. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Szczeniak trafił w ręce szympansów.Umierający szczeniak trafił w ręce szympansów. Nikt nie mógł przewidzieć, jak to się skończyCzytaj dalej

źródło: Kochamy zwierzaki

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News