Pies wymyślił przerażającą zabawę w łóżku właścicielki. Jak tylko zbliża się do niej, ta ze strachu zaczyna krzyczeć wniebogłosy

Pies wymyślił przerażającą zabawę w łóżku właścicielki. Jak tylko zbliża się do niej, ta ze strachu zaczyna krzyczeć wniebogłosy Źródło: Pixabay/Fran__

Pies potrzebuje bardzo dużo zabawy i nieustannie szuka nowych wrażeń. Ten czworonóg wymyślił sposób na straszenie swojej właścicielki. Gdy tylko się do niej zbliża, kobieta zaczyna krzyczeć wniebogłosy.

Pies tej kobiety bardzo lubi ją straszyć. Robi to dla własnej rozrywki za pośrednictwem zabawy, którą udało mu się odkryć w łóżku właścicielki. Gdy tylko zbliża się do swojej pani, ta natychmiast zaczyna krzyczeć. Nie jest w stanie opanować tej histerycznej reakcji. 

Pies urozmaica życie swojej właścicielki

Pies często bawi się różnymi rzeczami, które zasadniczo w ogóle nie służą do zabawy. Zamiast szarpaków czy gumowych, piszczących gryzaków, często woli chociażby meble czy przedmioty codziennego użytku. Jednak ten czworonóg odkrył coś, co sprawia mu wyjątkową frajdę. 

Ta nowa rozrywka nie podoba się jego właścicielce. Za każdym razem, gdy pies robi to na jej łóżku, a później podbiega do niej, żeby się przywitać, kobieta jest przerażona. Pupile naprawdę potrafią na różne sposoby urozmaicić życie swoich opiekunów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Innowacyjna zabawa 

Ten pies strasznie lubi tarzać się po narzucie znajdującej się na łóżku swojej pani. Robi to tak długo, że zeskakuje z łóżka naelektryzowany. Ogromną radość sprawia mu podbieganie wtedy do właścicielki i rażenie jej niespodziewanym wyładowaniem elektrycznym. To delikatne kopnięcie prądem jest oczywiście nieszkodliwe, ale może być przerażające w momencie, gdy człowiek się go zupełnie nie spodziewa. 

Kobieta zawsze jest w takich chwilach zszokowana i natychmiast zaczyna krzyczeć wniebogłosy. Ta reakcja dodatkowo prowokuje czworonoga. Jej krzyk jest miarą sukcesu psa i sprawia, że jeszcze chętniej oddaje się swojej zabawie. Widać, że straszenie właścicielki dostarcza mu ogromnej radości. Merda ogonem i zachęca do dalszej zabawy.

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Ta radość jest na tyle rozkoszna, że trudno nie wybaczyć temu psiemu łobuziakowi. On z pewnością nie ma złych zamiarów. Niewinne straszenie swojej opiekunki traktuje jak kolejny, naturalny etap ich ogromnej zażyłości. Najprawdopodobniej, gdyby kobiecie naprawdę zagrażało jakieś niebezpieczeństwo, zwierzę błyskawicznie stanęłoby w jej obronie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus dla emerytów w wysokości 10 zł. Wielu otrzymało GŁODOWE świadczenia
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie 
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: Facebook/Anonimowe wyznania 

Następny artykuł