Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił

Na stacji benzynowej podszedł do niego pies. Kiedy przeczytał napis na jego obroży, zaniemówił Źródło: Twitter / 502_Wilson

Pies bezpańsko spacerował po stacji benzynowej, mężczyzna z ciekawością obserwował zwierzaka. Kiedy ten podszedł do niego, zauważył napis na jego obroży. Treść zupełnie go zaskoczyła.

Pies błąkał się po stacji benzynowej, w końcu podszedł do mężczyzny, który obserwował go od pewnego czasu. Na obroży zwierzaka widniał napis. Kiedy mężczyzna przeczytał jego treść, zaniemówił. Tego się nie spodziewał. Historią czworonoga podzielił się z internautami. 

Pies spacerował bezpańsko po stacji benzynowej

Nolyn Wilson zatrzymał się na stacji, by zatankować auto. Od razu zauważył dosyć dużego golden retrievera, który bezpańsko błąkał się przy dystrybutorach paliwa i wyglądał na zdezorientowanego. Kiedy zwierzak podszedł do tankującego mężczyzny, ten był przekonany, że psa ktoś zgubił i zwierzak nie może znaleźć drogi do domu. 

- Podszedł do mnie, kiedy tankowałem samochód. Kiedy usiadł obok mnie, od razu pomyślałem, że ten pies zaginął - powiedział młody mężczyzna w rozmowie z "The Dodo".

Chłopak odruchowo sięgnął do obroży czworonoga, sądząc, że znajdzie tam adres jego właścicieli. Chciał bowiem zwrócić im zbłąkanego pupila. Ku jego wielkiemu zdziwieniu, na zawieszce przy szyi zwierzaka nie znalazł danych opiekunów. Było tam tylko kilka słów, których treść zupełnie go zaskoczyła.

- Nazywam się Dew. Nie zgubiłem się. Lubię spacerować. Powiedz, żebym poszedł do domu - głosił wygrawerowany napis na obroży zwierzaka.

Pies lubi podróżować, a jego właściciele doskonale o tym wiedzą

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że pies uwielbia samotne spacery i jest prawdziwym odkrywcą, do tego bardzo znanym w okolicy. Ma nawet swoją stronę na Facebooku. Właściciele Dew doskonale zdają sobie sprawę z charakteru swojego pupila, dlatego zainwestowali w tracker GPS, który zawsze informuje ich, gdzie znajduje się zwierzak. Zwykle jednak nie mają potrzeby, by z niego korzystać, ponieważ Dew po każdej przygodzie wraca do swojego domu. 

Dzisiaj grzeje: 1. LOT podjął decyzję ws. lotów do Chin. Nalegało wielu Polaków
2. Łzy, żałoba, rozpacz. Córka Magdy Gessler zmarła w tragicznych okolicznościach, po latach restauratorka opowiedziała o wszystkim

Młody mężczyzna podzielił się historią Dew w mediach społecznościowych. Opublikował zdjęcia psa i obroży na swoim Twitterze, a internauci od razu pokochali psa-podróżnika. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podali Roksanie Węgiel schabowe i rosół. Ktoś włączył mikrofon, wszyscy usłyszeli co wypaliła
  2. Nowa ulga wchodzi w życie. Będziesz miał miesiąc, żeby dopełnić formalności i móc zaoszczędzić kilkaset złotych
  3. Smutne doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. Właśnie dlatego nie chciała wracać?
  4. Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Widzowie zamarli podczas skoku, skończyło się naprawdę źle
  5. Król disco polo miał tragiczny w skutkach wypadek. Auto do kasacji, z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala

źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News