Zdjęcie zielonego psa podbija sieć i nie bez powodu. Przyczyna jego stanu jest wstrząsająca

Zdjęcie zielonego psa podbija sieć i nie bez powodu. Przyczyna jego stanu jest wstrząsająca Źródło: Facebook / Shazreen Othuman

Pies ma całą sierść koloru zielonego, a jego zdjęcie podbija internet. Fotografia niezwykłego zwierzaka szybko rozprzestrzeniła się w sieci. Najbardziej szokująca jest jednak przyczyna jego dziwnego wyglądu.

Pies został sfotografowany na ulicy, gdy błąkał się w poszukiwaniu jedzenia. Bezdomny zwierzak przyciągnął uwagę autora zdjęcia swoim nietypowym kolorem sierści - jest cały zielony. Jego fotografia błyskawicznie obiegła internet, a użytkownicy sieci są w szoku, odkąd dowiedzieli się, jaka jest przyczyna nienaturalnego wyglądu futrzaka.

Pies ze zdjęcia jest zupełnie zielony, wygląda bardzo dziwnie

Zdjęcie psa udostępnił na Facebooku Shazreen Othuman Petaling Jaya w Malezji. Bezdomny zwierzak został sfotografowany na ulicy, kiedy szukał jedzenia przy worku pełnym śmieci. Jednak to nie sam widok zabiedzonego czworonoga poruszył internautów, a jego nietypowy wygląd. Sierść psa jest zupełnie zielona. Mężczyzna podał użytkownikom sieci wstrząsający powód takiego wyglądu - zwierzę prawdopodobnie padło ofiarą okrutnego dowcipu i zostało przez kogoś pomalowane farbą.

- Osoba, która zrobiła coś takiego nie może być zdrowa na umyśle. To nie mieści mi się w głowie. To takie nieludzkie - napisał Shazreen pod zdjęciem zielonego psa.

Pies prawdopodobnie padł ofiarą okrutnego żartownisia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna w poście dodał również oświadczenie specjalistów weterynarii, dotyczące wpływu farb na organizmy zwierząt. Ich kontakt ze skórą zwierzęcia jest bardzo niebezpieczny i może wywołać wiele niepożądanych objawów, a nawet doprowadzić do śmierci.

- Malezyjskie stowarzyszenie Malaysian Association of Veterinary Pathology (MAVP) podaje, że farba jest bardzo szkodliwa dla zwierząt. Potencjalnie może prowadzić nawet do śmierci zwierzęcia. Może wywoływać nudności, zaburzenia równowagi i poważne alergie skórne - napisał mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Dzięki szybkiej reakcji mężczyzny, pies został dokładnie wykąpany i jest już bezpieczny, choć wciąż pozostaje bezdomny. Shazreen podziękował wszystkim internautom za pomoc i okazane serce. Zaapelował również do osób, które mogą mieć informacje o tym okrutnym potraktowaniu psa, by skontaktowały się z nim, w celu ustalenia sprawców cierpienia zwierzaka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News