Właścicielka nagrała, jak pies pomaga jej robić pranie. Niezwykłe, każdy chciałby mieć takiego pupila

Właścicielka nagrała, jak pies pomaga jej robić pranie. Niezwykłe, każdy chciałby mieć takiego pupila Źródło: STORYFUL/x-news

Pies pomagał swojej właścicielce w domowych obowiązkach. Kobieta nie mogła wyjść z podziwu widząc, jak ukochany pupil niemal wyręczył ją w zrobieniu prania.

Pies to bez wątpienia najlepszy przyjaciel człowieka, a jak się teraz okazuje, również niezastąpiony pomocnik przy wykonywaniu obowiązków domowych. Nie ulega nawet najmniejszym wątpliwościom, że miłość tych czworonogów do opiekuna potrafi być tak silna, iż w chwili zagrożenia potrafią poświęcić dla niego własne życie. Co więcej, przez swoje przywiązanie psiaki często miewają spory problem z rozstaniami z właścicielem nawet wtedy, gdy on wychodzi tylko do pracy i to na zaledwie kilka godzin. Pies potrafi też niekiedy wykazywać więcej empatii niż niejeden człowiek, co wciąż szokuje wiele osób. 

Nie sposób również wspomnieć o licznych talentach, jakie skrywają te czworonogi. Siad, aport, podaj łapę - to tylko niektóre z licznych komend, które potrafią wykonać, by zaimponować swojemu opiekunowi. Pewna właścicielka czworonoga przekonała się, że lista rzeczy, których te zwierzaki są w stanie się nauczyć, najwyraźniej nie ma granic. 

Właścicielka nagrała, jak pies pomaga jej robić pranie 

Kobieta wygospodarowała chwilę czasu na zwyczajne, domowe obowiązki. Nie było dla niej zaskoczeniem, gdy w każdej czynności towarzyszył jej ukochany pies, który wręcz nie odstępował jej na krok. Dzięki temu praca była jeszcze przyjemniejsza, a gdy przyszło do zrobienia prania, nie mogła uwierzyć własnym oczom. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zwierzak z dumą zaprezentował swojej właścicielce nową "sztuczkę", której się nauczył - robił pranie. Jeśli myślisz, że to żart, jesteś w wielkim błędzie. Pies jak gdyby nigdy nic wyjmował czyste ubrania z pralki i jedna rzecz po drugiej przenosił do stojącego na podłodze kosza dbając o to, by nic nie spadło na podłogę.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazała jeść synkowi z psiej miski. Wszystko nagrała i wysłała teściowej z obrzydliwym komentarzem
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Kobieta nie mogła wyjść z podziwu jak zdolnego ma psiaka, dlatego szybko chwyciła za telefon komórkowy i nagrała jego pomoc. Nie ulega raczej wątpliwościom, że takiego pupila każdy chciałby mieć w swoim domu. Być może zainspirowana pomocą czworonoga właścicielka postanowi nauczyć go kolejnych prac domowych. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

Źródło: interia 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News