Codziennie odwiedzała bezdomnego psa. Nie mogła przewidzieć, co pies zrobi po 8 dniach i cała zalała się łzami

Codziennie odwiedzała bezdomnego psa. Nie mogła przewidzieć, co pies zrobi po 8 dniach i cała zalała się łzami Źródło: Facebook

Pies został porzucony przez swoich właścicieli. Kiedy kobieta się o tym dowiedziała, postanowiła mu pomóc i codziennie go odwiedzała. Nie spodziewała się, że po kilku dniach wydarzy się coś tak nieprawdopodobnego.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, dlatego właśnie historie dotyczące tych czworonogów, niezwykle wzruszają wszystkich fanów czworonogów. Młoda kobieta została poinformowana, że w pobliżu kościoła zostały porzucone aż trzy psiaki. Miłośniczka zwierząt, Carley Coca, od razu postanowiła pomóc bezdomnym pupilom. Kobieta udziela się jako wolontariuszka w organizacji Paw Print Hearts. Ratowanie zwierząt traktuje jak swoją prywatną misję.

Dwa psy mimo swojej smutnej, życiowej historii, były ufne wobec kobiety. Od razu pozwoliły zabrać się z tego miejsca. Niestety trzeci nie chciał zbliżyć się do Carley. Kobieta musiała pozostawić przestraszonego psiaka w miejscu, gdzie został porzucony. Nie mogła czekać, aż piesek w końcu się do niej przekona, gdyż dwa pozostałe czworonogi czekały na pomoc. Jednak Carley nie przestała myśleć o losie ostatniego z nich. Postanowiła spróbować przekonania do siebie czworonoga. Pragnęła zdobyć jego zaufanie, dlatego obmyśliła plan. Przez kilka kolejnych dni codziennie go odwiedzała. Miała nadzieję, że w końcu do niej podbiegnie i ją polubi, niestety nawet wtedy, gdy próbowała zachęcić go torbą pełną jedzenia, psiak pozostawał wycofany. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez cały tydzień pies nie zbliżył się do Carley. Dopiero po ośmiu dniach walki o jego zaufanie, stało się coś niespodziewanego. Kobieta wyciągnęła rękę w kierunku czworonoga, aby go pogłaskać. Obawiała się, że może ją ugryźć, ale do tego nie doszło. Ten moment doprowadził ją do łez. Była ogromnie wzruszona swoim osiągnięciem. Pies w końcu jej zaufał. Kobieta mogła zabrać go do domu i zapewnić niezbędną opiekę medyczną. Dwa pierwsze nazwała Lily i Zeus, a ostatni psiak dostał imię adekwatne do jego historii - Chance, co oznacza szansę.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

- Chodziłam do szopy, w której Chance spał i dawałam znać, że przyszłam. Siadałam w odpowiedniej odległości, wybranej przez Chance’a, i zostawałam tam przez mniej więcej trzy godziny. Przez cały czas podrzucałam mu cheeseburgery – powiedziała kobieta w wywiadzie dla The Dodo.

uploaded

Fot. Facebook.com/carley.monica

uploaded

Fot. Facebook.com/carley.monica

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: newsner

Następny artykuł