Lulu przepadł bez śladu. 15 tysięcy złotych za jego odnalezienie

Lulu przepadł bez śladu. 15 tysięcy złotych za jego odnalezienie Źródło: Archiwum prywatne

Pies przepadł bez śladu i do tej pory się nie odnalazł. Wstrząśnięci właściciele robią co mogą, by w końcu odnaleźć ukochanego pupila. Podwoili swoje wysiłki, a znalazcy oferują 15 tysięcy złotych.

Ich pies zawsze był posłuszny, nigdy nie stwarzał żadnych problemów i co najważniejsze, podczas każdego spaceru grzecznie wracał do domu. Tym razem było jednak inaczej, a pełni smutku właściciele poruszyli niebo i ziemię, by odnaleźć ukochanego zwierzaka. Wciąż nie nastąpił żaden przełom, dlatego zdecydowali się podjąć radykalne kroki. 

Pies przepadł bez śladu. To już miesiąc 

Dokładnie 25 października mąż 30-letniej Katarzyny Szulc z podłódzkiego Aleksandrowa wziął psy na spacer do pobliskiego lasu. To nie był pierwszy raz, gdy zabrał pupile w to miejsce, by mogły się wybiegać. Za każdym razem, gdy tylko zawołał, oba psiaki posłusznie do niego wracały, jednak tym razem było inaczej. Lulu, 6-letni rudy cocker-spaniel, nie wrócił już do domu.

- Kiedy tylko mąż otworzył drzwi auta, oba psy wyskoczyły i nie słuchając nawoływań, pobiegły przed siebie, jakby zwęszyły jakąś zwierzynę. Kilka godzin później jeden z psów wrócił. Po Lulu ślad zaginął - mówi pani Katarzyna. 

Wczoraj minął dokładnie miesiąc odkąd pies zaginął, a właściciele wciąż nie natrafili na jakikolwiek jego ślad. Robią, co mogą, by ich ukochany pupil wrócił do domu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

15 tysięcy za jego odnalezienie 

Małżeństwo samodzielnie przeszukiwało okolice, a po pewnym czasie przyłączyło się do nich aż 100 chętnych do pomocy osób, jednak wciąż nic. Para zdecydowała się nawet na pomoc jasnowidza, jednak i on nie zdziałał zbyt wiele. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Państwo Szulc bardzo chcą odnaleźć Lulu, dlatego wyznaczyli nagrodę dla tego, kto odnajdzie ich pupila. Pani Katarzyna wyznała, że ten, kto doprowadzi ich do psa, otrzyma 15 tysięcy złotych i jak podkreśliła, to nie jest żart. Tłumaczy, że bardzo zależy im na jego odnalezieniu, dlatego są w stanie zrobić naprawdę wiele, by dopiąć swego. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  2. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl
  3. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
  4. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci
  5. Antyfake - największy portal fact-checkingowy. Jego misja i najważniejsze informacje

Źródło: fakt 

Następny artykuł