Ratownicy pędzili karetką na sygnale, nagle w lusterku zobaczyli psa. Musieli się zatrzymać, powód wzrusza do łez

Ratownicy pędzili karetką na sygnale, nagle w lusterku zobaczyli psa. Musieli się zatrzymać, powód wzrusza do łez Źródło: YouTube Otman Rebel

Karetka pędziła na ratunek. Nagle jeden z ratowników zauważył w lusterku, że biegnie za nimi pies. Kiedy się zatrzymali, poznali wzruszający powód tego pościgu.

W trakcie jednej z akcji ratunkowej w lusterku karetki pojawił się goniący ją pies. Ratownicy medyczni nie mogli pozostać na to obojętni. Musieli zatrzymać pojazd na sygnale. Wtedy dowiedzieli się, dlaczego czworonóg za nimi biegł.

Pies ruszył za karetką na sygnale

Pewien bezdomny mężczyzna zasłabł i musiał zostać przetransportowany do szpitala. Kiedy ratownicy już go odebrali, ruszyli na sygnale. Nie odjechali daleko kiedy zobaczyli, że goni ich pies.

Zwierzak pędził za nimi, nie bacząc na zmęczenie. Ratownicy nigdy wcześniej nie spotkali się z taką sytuacją. Widząc zawziętość czworonoga postanowili się zatrzymać. Pies podbiegł do karetki, a wówczas prawda o przyczynie tej szaleńczej gonitwy wyszła na jaw. Powód, który kierował zwierzakiem może przyprawić o łzy wzruszenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Powód pościgu jest niezwykły

Mężczyzna, którego zabrali ratownicy medyczni był brazylijskim bezdomnym. Od pewnego czasu chorował, jednak lokalna społeczność nie uważała tego za duży problem. Kiedy nagle dostał ataku epilepsji wezwano do niego karetkę. Podjęto decyzję o przewiezieniu go do szpitala. Ratownicy medyczni jeszcze nie wiedzieli, że ich pacjent posiada wyjątkowego przyjaciela.

Mimo tego, że mężczyzna nie posiadał domu oraz żadnych wartościowych przedmiotów, to miał w swoim otoczeniu prawdziwy skarb. Pies, który ruszył w pościg za karetką był jego przyjacielem. Nie mógł pozwolić na to by mężczyzna odjechał w karetce w siną dal. Pies postanowił pobiec za swoim przyjacielem. Kiedy karetka się zatrzymała, czworonóg od razu do niej wskoczył i podszedł do mężczyzny. Nie opuszczał go nawet na chwilę.

Dzisiaj grzeje: 1. Eksperci ostrzegają przed możliwą drugą falą zarażeń. Podano dokładną datę

2. Smutne informacje, nie żyje uwielbiany aktor. Zaraził się koronawirusem

Ratownik medyczny z Brazylii przyznał, ze nie spotkał się z czymś takim w całej swojej 19-letniej karierze. Trzeba przyznać, że pies wykazał się niespotykaną lojalnością względem bezdomnego mężczyzny. Całe zajście zostało zarejestrowane. Ciężko na to patrzeć bez wzruszenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof Piątek
  3. Nauczycielka upokorzyła ucznia na oczach całej szkoły. Wtedy wypowiedział słowa, które matka zapamięta do końca życia
  4. Nie żyje legendarny muzyk. Znaleziono go martwego we własnym domu
  5. Rogaliki naszych babć, zabiorą Cię prosto do dzieciństwa. Do przygotowania wystarczą tylko 4 składniki, na pewno masz je pod ręką
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News