Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie przerażony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych

Zostawił szczeniaka z synem, po powrocie przerażony zabrał go do weterynarza. Prawda okazała się najgorsza z możliwych Źródło: unsplash Maurits Bausenhart

Pies był dla tego mężczyzny najlepszym przyjacielem. Podczas wyjazdu zostawił go pod opieką swojego syna. Po powrocie był wstrząśnięty stanem ukochanego szczeniaczka. To do czego zaszło nie mieści się w głowie.

Pies miał zaledwie półtora roku kiedy spotkał go okrutny los. Zapewnił mu je syn jego właściciela. Mężczyzna nie spodziewał się czegoś takiego po własnym dziecku. Kiedy zobaczył w jakim stanie jest jego pies, od razu zareagował.

Pies przeżył piekło

Pies, na czas wyjazdu swojego właściciela, został pozostawiony pod opieką 18-latka. Młody mężczyzna był synem właściciela czworonoga. Opiekowanie się szczeniakiem z pewnością jest jednym z milszych zadań, jakie może dla swojego dziecka przygotować rodzic. To co zrobił chłopak, mogło być przyjemne wyłącznie dla bezdusznego sadysty.

Kiedy mężczyzna wrócił z podróży, zawołał swojego pupila. Pies przyszedł do niego. Jego właściciel od razu zauważył, że coś jest nie tak. Szczeniak był przerażony i szukał schronienia. Kiedy wziął go na ręce, odkrył przerażającą prawdę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jego syn okazał się okrutnym sadystą

Mężczyzna wziął swojego psa na ręce nie mógł uwierzyć własnym oczom. To co zobaczył, sprawiło, że zadrżał ze strachu przed własnym synem. Jego ukochany pies był opuchnięty, wystające połamane kości i inne liczne obrażenia. Właściciel od razu zabrał skrzywdzone zwierzę do weterynarza i nawet nie porozmawiał ze swoim synem.

Weterynarz, kiedy zobaczył, w jakim stanie jest pies, był przerażony. W celu dokonania diagnozy szczeniakowi wykonano prześwietlenie. Badanie wykazało, że pies miał aż 11 złamań. Poważne w obrębie czaszki, kilka złamań żeber i złamane kości łap. Właściciel był gotów zapłacić każdą sumę za jego uratowanie. Niestety weterynarz nie miał dobrych wieści.

Dzisiaj grzeje: 1. Widzowie TVP pogrążeni w żałobie. Właśnie przekazano wiadomość o śmierci aktora "Klanu" i "Stawki większej niż życie"
2. Tadeusz Rydzyk wkracza do podstawówek. Czego dzieci chce uczyć Radio Maryja?

Obrażenia, które wykrył weterynarz, były zbyt poważne i jedynym wyjściem było skrócenie cierpień zwierzęcia przez uśpienie. Serce mężczyzny roztrzaskało się na miliony kawałków. Widząc, jaką bezwzględną bestią jest jego syn, postanowił sprawić, żeby poniósł zasłużone konsekwencje. 18-latek stanął przed sądem i został skazany na 15 miesięcy kary pozbawienia wolności i dożywotni zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt. Oby wyciągnął z tego lekcje i nigdy więcej nie zachował się w tak bezlitosny sposób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pitbull uznany został przez ludzi za „brzydala”. Nikt nie chce adoptować psa
  2. Zmagasz się z depresją? Okazuje się, że Twoje dziecko może być na nią bardziej podatne
  3. Witold Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała zaledwie 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne
  4. Już nie tylko 13. i 14. emerytura? Zaskakująca zapowiedź ws. kolejnego dodatku
  5. Gwiazdor tuż przed śmiercią wysłał SMS-a. Jego treść jest porażająca, łzy same płyną do oczu
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News