Odebrał psa od fryzjera. W domu żona odkryła porażającą prawdę, natychmiast zawrócili

Odebrał psa od fryzjera. W domu żona odkryła porażającą prawdę, natychmiast zawrócili Źródło: facebook / Coco Salazar

Nikt nie spodziewał się, że dbanie o psy może przynieść tak wielkie komplikacje. Zwierzak został odebrany przez właściciela z salonu fryzjerskiego i przywieziony do domu. Kiedy żona mężczyzny zobaczyła go z pupilem, natychmiast kazała mu zawrócić.

Psy wymagają wiele czułości i opieki, a jedną z ostatnich mód jest zabieranie ich do swoistych "salonów piękności. Pies spędził chwilę u fryzjera, a jego właściciel pojechał go odebrać. Kiedy mężczyzna pojawił się z pupilem z powrotem w domu, żona spojrzała na zwierzaka i kazała mężowi natychmiast wracać z czworonogiem do salonu. Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co się wydarzyło. 

Psy powinny być zadbane. Ten maluch nie będzie dobrze pamiętał wizyty u fryzjera

Rudy Salazar i jego żona Coco, zostawili swojego ukochanego pupila BooBeara w salonie fryzjerskim. Zadaniem Rudy'ego było go odebrać i przywieźć z powrotem do domu. Mężczyzna pojechał po zwierzaka i wkrótce znów zjawili się w mieszkaniu. Gdy tylko przekroczyli próg, Coco kazała im natychmiast zawracać. Zdziwiony Rudy nie miał pojęcia, o co jej chodzi. 

Kiedy mąż Coco pojawił się w domu z ich pupilem pod pachą, kobieta nie mogła uwierzyć w to, co się wydarzyło. Rozbawiona do łez, natychmiast kazała mężowi wracać z psem do fryzjera. Szybko okazało się, że Rudy przywiózł z salonu nie tego zwierzaka, co trzeba.

Pies nie był ich pupilem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna nie zdawał sobie sprawy z pomyłki. Kiedy obsługa salonu zapytała go o imię, zamiast miana swojego psa, podał im imię żony. To sprawiło, że ich ukochany BooBear został u fryzjera, a do domu z Rudy'm wrócił Coco. Mężczyzna przez całą drogę nie zorientował się, że coś jest nie tak. Dopiero, kiedy psa zobaczyła właścicielka, wyszło na jaw, że to nie jest ich pupil.

Dzisiaj grzeje: 1. Polscy studenci wylądowali w Warszawie. Byli w Wuhan, gdzie szaleje wirus
2. Tragiczne informacje, 31 zabitych i ponad 1000 rannych. Katastrofa zniszczyła dwa miasta, dramatyczna sytuacja za granicą

BooBear po chwili wrócił szczęśliwie do domu. Kobieta nagrała krótki film, na którym śmieje się ze swojego męża. Wytyka mu, że miał tylko jedno zadanie do wykonania w ciągu tego dnia i nawet tego nie zrobił porządnie. Przezabawne video Coco opublikowała na swoim Facebooku i szybko stało się hitem sieci. Internauci pękają ze śmiechu obserwując jednocześnie zmieszaną i rozbawioną twarz mężczyzny, który nie rozpoznał własnego psa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze starą legitymację ubezpieczeniową? Dostaniesz kosmiczne pieniądze
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Karol Strasburger zdradza piorunującą prawdę na temat stanu swojej psychiki. Wszystko przez młodą żonę i dziecko?
  4. Sąsiedzi usłyszeli niepokojące dźwięki w mieszkaniu. Gdy zajrzeli do środka zobaczyli widok, który ściął ich z nóg
  5. Fatalne informacje z samego rana. Ogromny pożar w polskim mieście, wezwano 32 zastępy straży

źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News