pies zdjęcie zagadka
Instagram andrewknapp
Joanna Szwalikowska - 25 Listopada 2020

Na zdjęciu ukrywa się pies. 91% osób nie potrafi go znaleźć w 20 sekund, zadanie dla najlepszych

Na zdjęciu zamieszczonym powyżej ukrył się pies. Większość internautów nie jest w stanie odnaleźć go w czasie krótszym niż 20 sekund. Fotografia stałą się bardzo popularna na całym świecie. Czy uda Ci się rozwiązać zagadkę i odnaleźć Momo?

Pies, który znalazł się na powyższej fotografii nosi imię Momo. Sprytny zwierzak zasłynął już na całym świecie, dzięki swojej niezwykłej umiejętności ukrywania się. Jego właściciel regularnie udostępnia w sieci zdjęcia, które stają się zagadką dla tysięcy internautów. Niewielu osobom udaje się go szybko zlokalizować.

Pies zasłynął w sieci, dzięki niezwykłej umiejętności ukrywania się

Opublikowane zdjęcie należy do fotografa - Andrew Knapp'a. Jest on projektantem, fotografem, a także podróżnikiem spragnionym rozmaitych przygód. Szuka ich w najróżniejszych miejscach na całym świecie. Nieustannie podróżuje ze swoim ukochanym psiakiem, któremu co rusz robi zdjęcia.

Andrew jest jednocześnie właścicielem niezwykłego i wspaniałego psiaka o imieniu Momo. Uwielbia on chować się w najróżniejszych miejscach. Jego opiekun fotografuje zwierzaka, a następnie zdjęcia trafiają do sieci, gdzie stały się bardzo popularne.

Internauci niemal z całego świata kojarzą Momo oraz jego zdjęcia, które możemy znaleźć na profilu Andrew Knapp'a na Instagramie. Obrazkowe zagadki najczęściej opatrzone są hasłem "Znajdź Momo". Fotografie zdobył na tyle dużą popularność, że istnieje nawet możliwość zakupu specjalnych albumów.

Fotograf prowadzi swoją stronę internetową, na której mamy możliwość zakupu albumów z najróżniejszych miejsc na świecie. Istnieją wydania, w których możemy obejrzeć zdjęcia Momo podróżującego ze swoim właścicielem po Europie, czy "Od wybrzeża do wybrzeża".

Trzeba przyznać, że ta para ma naprawdę barwne i wspaniałe życie. Właściciel spełnia swoje marzenia, podróżując po całym świecie oraz fotografując ukochanego psiaka. Momo natomiast może schować się w najbardziej nieoczywistych miejscach, jakie tylko staną na ich drodze. Malownicze krajobrazy są cudownym urozmaiceniem pięknych fotografii.

Andrew Knapp co jakiś czas udostępnia część ze zrobionych przez siebie zdjęć na swoim koncie na Instagramie. Jakiś czas temu opublikował zdjęcie, na którym widzimy piękny dom. Przed budynkiem znajdują się natomiast dwa przykryte samochody, a obok nich drzewo.

Mateusz Morawiecki pokazał jak mieszka. Nagranie zaskoczyło Polaków, z tej strony nikt go nie znałMateusz Morawiecki pokazał jak mieszka. Nagranie zaskoczyło Polaków, z tej strony nikt go nie znałCzytaj dalej

Zagadka polega na tym, aby odnaleźć psiaka, który ukrył się na zdjęciu. Większość internautów ma z tym jednak bardzo poważny problem. Niewielka liczba osób jest w stanie rozwiązać zadanie w mniej niż 20 sekund. Trzeba przyznać, że potrzeba tutaj prawdziwie sokolego wzroku.

Momo bardzo dobrze wiedział, gdzie się ukryć, aby nie zostać szybko odnalezionym. Jeśli nie udało wam się do tej pory rozwiązać zagadki, poniżej umieszczone zostało zdjęcie z rozwiązaniem. Pamiętajmy jednak, aby zbyt łatwo się nie poddawać, odpowiedź może znajdować się o wiele bliżej, niż mogłoby się wydawać.

Pies zdjęcie

Źródło: Instagram

Zobacz także w naszych serwisach:

Adam Małysz mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachAdam Małysz mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News