Dziwne sznury unoszące się na wodzie okazały się żywym zwierzakiem. Jego nagranie podbija sieć i nie bez powodu

Dziwne sznury unoszące się na wodzie okazały się żywym zwierzakiem. Jego nagranie podbija sieć i nie bez powodu Źródło: Instagram / komondorhanga

Pies stał się hitem internetu, a wszystko przez nagranie, które pojawiło się w sieci. Zwierzak stał się ulubieńcem internautów, dzięki swojemu nietypowemu wyglądowi.

Pies stał się gwiazdą Instagrama po tym, jak nagranie z jego udziałem zostało opublikowane w sieci. Gdy właścicielka zobaczyła pupila, który radośnie oddaje się zabawie w wodzie, natychmiast chwyciła za telefon. Wygląd pływającego czworonoga rozbawia do łez - pies unosi się na wodzie jak kłębek sznurków.

Pies o niecodziennym wyglądzie

Właścicielka wyjątkowego zwierzaka postanowiła nagrać, jak radośnie pływa w wodzie. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie zupełnie niecodzienny wygląd zwierzaka. Sierść czworonoga rasy owczarek węgierski przypomina dredy lub zwykłego mopa. Na nagraniu, które zostało opublikowane w sieci, można zobaczyć, że kiedy kładzie się na wodzie, "włosy" unoszą się nad jego ciałem jak wielki kłąb jasnych sznurków.

Zupełnie nie przypomina żywego zwierzęcia. Dopiero kiedy odwraca się w stronę kamery, można dostrzec jego ledwo widoczny nos, wystający z białych strąków sierści. Internauci pokochali pływającego zwierzaka o dziwnym wyglądzie. Nagranie z nim stało się nowym hitem w sieci.

Pies jest owczarkiem węgierskim, inaczej zwanym komondorem

WIĘCEJ TEKSTU POD GALERIĄ

Owczarki węgierskie lub inaczej komondory, to duże psy pasterskie, osiągające nawet do 60 kg wagi. Wyróżnia je długa, jasna sierść, która zwija się w grube strąki przypominające dredy. Pierwsze wzmianki o tej rasie pochodzą z XIX wieku z terenów Węgier. Hodowano je do pilnowania stad zwierząt, często w bardzo trudnych warunkach pogodowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach

2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Właścicielką psa jest Gintarė Bertauskienė z Kowna, która od dzieciństwa marzyła o posiadaniu pupila tej właśnie rasy. Kiedy była mała, dostała pocztówkę, na której znajdowała się fotografia czworonoga przypominającego mop. To wtedy zakochała się w tej rasie psów. Zwierzaka o imieniu Hanga adoptowała z węgierskiej hodowli. Kobieta dba o swojego pupila i darzy go ogromem miłości. Założyła mu nawet konto na Instagramie, gdzie dokumentuje ich wspólne życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

źródło: Popularne

Następny artykuł